• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
 <a href="htt


evo mojih "ZVIJERI"
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
@vica , lijepo smo ti rekli da ne skrnaviš rusku tehniku ugradnjom IMT dijelova , to je rusohuljenje

Postavi samo filter a odzraku nemoraš ni spajati , blindiraj je
Onda uzmi i onaj preliv što ide iz PVP prema AC pumpi i provedi u rezervoar i riješio si se muke
Tebi je da oprostiš izgleda lakše natjerati metar tamo negdje nego milimetar u glavu , lijepo ti je rečeno šta i kako da uradiš , rečeno ti iz iskustva ali ti izgleda voliš da se patiš

Ili jedostavno uzmi originalne filtere i razbuši im gornju gumicu i stvar riješena
 
E

el pibe

Guest
Rusohuljenje:)Ma složit će to vica vjerujemo mi to pa makar i posegnuo u osinje gnjezdo i poslužio se imt dijelovima.Nego značenje imt je"imam mrtvi traktor":=:)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ma da im jeb... sve po spisku, uzeo sam to kuciste sa filterom upravo zbog ozracivanja u radu i da bi trpeo pritisak. Onaj povratni vod sa pumpe ,[sigurnjak] je davno izbacena cevcica i provuceno crevo u rezervoar direktno i to je sve odradjeno kad sam izvod za naftu u rezervoaru radio u dnu. Vratio sam rusofila sa jednim filterom koji je vrlo malo zguzvan i na pumpici mnogo mnogo lakse sad druka.Reko sam vise jebo masinu za koju nema originalnih delova nego ovo sranje koje nam uvaljuju. Pisljivi filter nevalja. Gledam danas kad sam sve rastavio i nevidim nijednu zezanciju na filteru koja bi mogla zezati jer i rupe na cepovima su sire prilicno.izgleda da je ovaj koji tesko propusta naftu kroz sebe. Tako sam se sa nekoliko golfova njakao a ono filteri tesko provlace naftu i sl. se desavalo. Ma ice on i bez filtera kad vam kazem jer tako je bilo i kad sam ga kupio. nezna on sta sam ja kad poludim
 
E

el pibe

Guest
Ja sam neki dan ispitao prvi filter(taložnik)Pošto je već skinut začepio sam izlaz i upuhnuo sa druge strane zrak sa kompresorom.Zagnjurio sam taložnik u kantu vode i pojavio se pokoji mjehurić.Možda sam otkrio gada.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
To sam izbacio prvo jer se okom videlo da je od pretezanja vijaka deformisan i stalno mi se vazduh po malo pojavljivao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Rekao sam ti šta treba da uradiš a ti kako hoćeš , nemoj se džaba zamarati izmjenom kućišta nego samo stavi nove filtere u svoje kućište i provjeri gornju gumicu da je veći otvor i da nafta može nesmetano da prolazi pored centralnog vijka
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Uvazava se samo u slucaju da nadjem kvalitetne filtere a to cu se potruditi da nadjem. Ovo sto su mi uvalili kuciste ce pojesti sledeceg vasara . Gledao sam gumice sto si mi pricao i ima prilicno lufta oko vijka ali su mekane i pitanje sta se desi kad se stegne skroz kad se i filter prebio na takoreci pola. Ma nelici ninasta jednostavno ,ko hrpa papira. Imam jos jednu zamisao za poboljsam ove filtere ako nadjem samo u mom urnebesu to pa cu vam javim rezultate.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Da nije neko slučajno ubacio jače opruge ispod filtera ? Tu mora da je negdje neki zastoj , pregledaj to detaljno

E da , danas sam bio sa još jednim rusofilom u Rumi na kafi , @milošT25 te pozdravlja
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Hvala mu ,nismo se odavno druzili ,on u BG ,ja ovde a retko gde sad i idem . trebao sam i juce u Rumu ici al nemozes sve stici kad ti isporemecuju planove
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Gledam juče u Rumi kabina za vladimirca bez ijednog stakla i vrata košta cijelih 40e
 
E

el pibe

Guest
Taj podatak nisi trebao reći sad ak i budem prodavao svoju nebum si povrnuo niti za struju i elektrode:=:) Daj probaj podebljat da je bila još jedna nula u cifri:eek::
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Tebi niko ne zabranjuje da staviš još jednu nulu :icon_e_biggrin:
 
E

el pibe

Guest
Sad mi etika brani.Ne smijem biti pohlepan.Pošto imam kabinu viška dolazim u napast da kupim još jednog Vladimirca i skompletiram.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ta nekompletna kabina je dzaba i tako nesto bi mi pasovalo samo tako . Ali nije ni cudno kolika je nemastina pa i za takve stvari cesto kupca tesko naci. EL pibe tvoja je unikat i verovatno na kraju ce biti bolja od fabricke i to mora da ima cenu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Mislim da sam pazario još jednog vladimirca , ostaje sutra da se potvrdi pazar uživo :(bow):

@vica , i tako nekompletna mislim da se nije prodala , ako ti treba idi sledeći vašar pa je potraži , dole u onom novom dijelu vašara skoro da samog puta ŠA-NS
 
E

el pibe

Guest
Boscanin dobar posao,Jedino možda nećeš moći strpati čitavu vladu u nju:eek::
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Ljudi jel ide u vladu filter ulja motora,kupio sam dva fina filtera goriva i uvali mi trgovac još jedan glomazniji a koliko mi se čini bezpotrebno,grubi filter za gorivo se samo ispire ili...
 

Najnoviji postovi

Na vrh