• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
a snajka samo vice mali rus pa mali rus , i kad je mali on je veliki axaxax
mali rus mali rus , :icon_kidra:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Jos jedna prerada je uradjena i to onog malog auspuha sto plasi narod po ulici. Sad je dodat jos jedan prigusivac i tisi je sigurno za 30-40% a dobar izduv ima. Jos cemo videti direkno napolju koliko je glasan ali u radionici koliko odzvanja i kako je ranije velika je razlika. jos cu samo jedan nosac ispod da ukrojim jer ima lepe tezine pa nek ima oslonac.
YS5IoP8.jpg
[/IMG]
H9vxYUZ.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
i originalni auspuh koji ide prema gore ima nosač...možda negdje imam sliku da nedem sad škljocat...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,674
Kabina je sada dobila notu aerodinamičnosti, ali naravno kad bude ostakljena.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Ovaj ''protočni'' srednji lonac od auta i nema neku funkciju , bolje je da ima komore , daleko bolje.
Ja sam na rus napravio prokromski i to je prava stvar , valjda sakupim vremena da i na vladimirca napravim. Odnosno da ovaj sa rusa prebacim na vlatka a na rusa da napravim malo većeg protoka.
Ovaj što sam pravio ima ako se dobro sjećam oko 180 rupa , posao je to za izbušiti.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Napravljena su i vrata i novo sediste ugradjeno tako da ce sad morati jedno vreme u drugu garazu zbog drugih obaveza. Cim se uhvati vremena nastavljam sa doradom sitnih detalja .
OOHrgni.jpg
41zVjTb.jpg
kOUZpsD.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,117
Vica, a čemu će ti ta šajbe gore?
Misliš imati prednji utovarivač?
Samo ti bude bespotrebno brojala kabinu.
Bar napravi da se otvara.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vica trebal si napravit leptir vrata (kao Lamb) jer ovako ako nebude zračnog amortizera tuči će te vrata (kao na Orašje kabini) .
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Pozdrav forumasi. Danas mi poce cviliti lezaj na turbini hladjenja. Nasao sam kod kolege cijelu turbinu od T40 za male pare,za te pare nemogu ni lezaj kupiti. Sad me zanima da li to stima na Vladu. Na oko izgleda isto,al nisam mjerio. Molim pomoc. Hvala...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Mislim da paše , jedino je na T40 dupla remenica ali ne vjerujem da bi to predstavljalo problem. jedna mora da paše.
 
E

el pibe

Guest
To buš malo teže našao:(sweat):Da nam je Poljska bliže našlo bi se za svakom grabom.Ja sam mislio kod svog projekta kad sam pravio kabinu da napravim i nove blatobrane.Trebao sam:mur:gledao sam da ih razvučem u širinu i da povećam razmak između njih da se dobiti desetak centimetara sa svake strane.Bilo bi puno više mjesta u kabini i traktor bi daleko ljepše izgledao_Ovako je previše praznog prostora između kotača i blatobrana koji ne koristi ničemu a unutar kabine je gužva.Da mi se sad vratiti iskonstruirao bi nove blatobrane i bacio ove stare zajedno sa onom odvratnom kutijom za akumulatore.Puno bi bolje riješio čitavu stvar sa nekoliko metara cijevi i posla za nekoliko dana.A ovako su mi blatobrani diktirali čitavu koncepciju.Ak si već u situaciji da nađeš jamca razmisli rađe o kupnji boljeg traktora fučkaš blatobrane:eek::
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
nema šperu, nema šperu...NEMA ŠPERU!!!... i propinje se ko pastuh kad vuče neš malo u brdo...
:icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh