• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
24 kljuc i pajser 3 minute posla i teraj bez foruma bez icega svi to znaju a vladimirca parkiras i ostane u brzini wtf?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Nije 24 nego 27 , izgleda da neznaju baš svi.

I nije tri minute nego tri sekunde nakon otvaranja čepa.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
E pametni na mojem je bio 24 al sam ga prodo i rjesio se zla a taj vladimirski traktor je vece zlo od imt-a
A ti si neki pametan? Pa u to gov*o nebi sjeo kamoli nesto vise sramota u selo dopeljat takav traktor ....to se ne moze nazivat traktorom...to su traktori za otpad i za ljude koji izgledaju ko taj traktor.......eto tolko od mene sad me blokajte ako hocete zauvjek
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
kaj nije ključ 22 za imtejca?...

...nego, puky provocira a temelja nema...:icon_butt:
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
To je mozda na tome tvome traktoru tako zvanom "vladimirec t25"
Ko je vidio vidio je :)
Dopeljaj ti tog avog vladimirca pa da ti ga zeko 2511 pretrgne na pola
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
zeko 2511 i vladimirac se ne mogu uspoređivati, pogotovo ako nikad nisi vozio vladimirca...

...i sad sam ja totalni idiot jer imam 4 komada...:(rofl):
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Ja sam osobno bio vrlo blizu da kupim vladimirca. Pregledao sam ih nekoliko i na kraju sam kupio urususa 335. Ta dva traktora su tu negdje, i moram priznati da mi je pomalo žao što nisam kupio vladimirca. Nekako mi je baš krivo, ne znam zašto, valjda vladimirec ima ono nešto kad ga probaš jednom (nema veze s ursusom koji sam kupio...)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
ako je traktor tebi potreban da bi se vozil u njemu, onda si sve rekal...:icon_pray:
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
Mene bi bilo sram vozit se u tome

mene je sram da citan ovake prostacke kometare pa trpim , jebiga sta da ti kazem prijatelju , ja razumem tebe nestasica lekova opasno utice na ljude . ali ako ti zafali nesto javise mozda ti ja nadjem odgovarujuci lek .
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Vladimirec je dobar traktor ko i svaki drugi. Ko ga nevoli nema potrebe nagovarati nekog drugog da ga kupi ili ne.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Bilo kaj bi me bilo sram radit sa tim

a gle, pa niko ne dela s vladimircem na kvatricu ili korzu u gradu, nego odeš lijepo u polje, il još bolje šumetinu i radiš...
osobno mi bježi smijeh dok radim sa vladimircima, pogotovo mi je smiješno kak malo troši i niš nemreš potrgat na njemu...a ide di ostatak ekipe ostane u problemu...

i kaj mi moš, vozni park mi ne vrijedi pet iljada ojra, a brojčano i radno sam nadmoćniji od nekih kaj voze jednog veeelikog zetora...

a dođi na kvatrić sa zetorom, pa da vidimo kog bu sram...:D:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Bilo kaj bi me bilo sram radit sa tim
Pre bih rekao da ti i neradis uopste nego lapandas ko abronosa. Prvo argumente na sto ali to nemozes imati jer ga nisi ni probao raditi sa njim. Ko ga nevoli nek trazi nesto bolje ako zna ili ima od cega. Za svoje novce vladko odradjuje i vie nego mozes pomisliti i to se dokaze u najgorim uslovima
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@puki buduci da se ne poznajemo mislim da nema mjesta vrijedjanju menei mojih strojeva jer ja nikoga ne podcijenjujem i omalovazavam. Svatko zna sto je za njega naj bolje. Moj glavni posao je sa odijelom i kravatom jer sam zavrsio 2 studija. U obitelji imam (mislim djeca) inzinjera, ekonomisu, magistra i uskoro doktora. Imam radionicu 14x8 visina 4m i nastavak 31 x 5m visina 3,2m sa potkrovljem iste kvadrature.
Imam oko 160 (stotinu i sezdeset) razlicitih strojeva i vozila - ososbnih i teretnih koji rade svaki dan. Cijena nekih strojeva je od stotinu tisuca kuna pa i do blizu milijun kn. Imam 10 lokala i preko 30 radnika kojima nikada nije kasnila placa skoro 30 godina sa placenim porezima i doprinosima.
Jedan mije majstor dolaazio iz druge republike i kaze ponijeti cu alat, a ja sam mu rekao da u alatima imam oko 500.000,00 kn i da donese samo ruke. Sto god je trazio sve sam imao.

Mene ovaj rad relaksira.

Neke kolege sa ovoga foruma me poznaju i znaju da nikada nikoga nisam uvrijedio niti podcijenio. Imam i oko 150 zivotinja, a zemlje raadim oko 2 kj - djetelina, drugu hranu kupujem.

I da napomenem, kod mene je bio kolega forumas i vidio parkirano 6 traktora medju kojima je bilo i dobrih marki koje ste sugegirali da kupim. Zasto kupiti Ursusa i Zetora ako ih vec imam, ali ako su u redu ne trebam pomoc.

Ne hvalim se ali ne volim kada me netko podcijenjuje je r od 15 vozila samo je jedan Vladimirec.
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
ljudi nema potrebe za ovakvim postovima.
Vladimirec ako znas da ga vozis i pomalo odrzavas jedna dosta vredna i zahvalna masinica.
 

Najnoviji postovi

Na vrh