• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Vi se svi sprdate samo,sta malom fali.Kod mene su dva konja orala a sad ni Vladika nemoze,ma dajte malo,moj Vladika moze i ore tih 5-6 ha uzore ako je tvrdo slucajno gledam u vrijeme i opet uzore.Frezu nosi godinama,neko kaze a to dijecija igracka pa dobro nek je kao da oni imaju bolji urod koji van sav pijesak izvade,nemaju nista boljimi zemlju su unistili.20cm sasvim dovoojno za sve i kukuruz i zito i sve.Nekima do Australije kad bi zaparali bi bilo malo.Kad imate dosta stajnjaka i dosta pila kao ja da sa dva bika uzorete rodilo bi.Vucice nju Vladika ovako ili onako ali vucice,morace pa makar izmisljali toplu vodu.Hvala.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja se ne sprdam nego takvo je moje iskustvo jednostavno ga ne volim jer me u tamanil takvo je onda bilo vrijeme dalje možeš razumijeti da kupiš novi traktor koji je svako malo bil u kvaru a pod garancijom i ne smiješ ga dirati. A servis je bil u Novom Sadu pa čekaj i čekaj.
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Ma nesmijes djavola,ja nisam bila udana moj muz je imao Torpeda znali smo se sa ulice,Taj traktor je svake godine isao popola ali svake godine.Stalno mu je nesto odlazilo u sred sezone.Pricao mi motor savrsen ali mijenjac ubistvo,iskace stalno iz druge i rikverca,nema sta nije radio ali iskace i iskace i nove zupcanice metao ali on iskace,stalno mulio onu prirubnicu pa napred cahuru na kvacilu pa lezajevi kao na pralnom stroju tako mali i jadni a vozis se kao na kanti punoj serafa da sijedis.Nakraju donekle utegao i dao buzasta dok su drugi falili te traktore i danas rade i nekvare se.Hm,onda je upoznao covijeka koji je radio u Torpedu u racunovodstvu i sve mu je rekao i tko je imao nesrecu da naidje na tu seriju popusio je a nova 1988 ga je kupio.Sad mu stric ima Torpeda i nikad se nije nista sasulo ali je 1984 godiste i unutra nista neskripi nit zuji sta jer ga nekad vozim.Nije tema ali morala sam napisati jer kad nesto nevalja onda nevalja pa da je dzon dir.Admini izbrisite moj post da nezagadjujem “rusku tehniku”sa ostalim skalamerijama.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav E ovako stvari stoje nemam svijetla napred pa sam odlučio zo složiti
Znaci dvije žice sto dolaze na prekidač svjetala su pod naponom ali napred Di dolazi struja tj lampe nema napona
Znaci zanima me one dvije žice sto dolaze na prekidač kuda odlaze jer je onda tu negdje prekid
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Još nešto pomoć oko ac ručne pumpe počelo mi kapati gore di izlazi šipka
Jel se to da sanirati ili ide nova ručna pumpa gore?
 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Još nešto pomoć oko ac ručne pumpe počelo mi kapati gore di izlazi šipka
Jel se to da sanirati ili ide nova ručna pumpa gore?

Kupiš set za reparaciju ac pumpe...
Sadrži gumice, dihtunge, neke plastične delove i opruge...
Košta par eura...
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav ljudi evo nije me dugo bilo pa da vas prvo pozdravim.
Imali smo ja i vladika posla pa sada kada je gotovo idemo na remont
Ovako kočnice su mi počele cviliti jer vrijeme za zamjenu opruga ili samo su loše podešene
Pozdrav
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa prvo skineš poklopčiće i pogledaša pa došteluješ , sve ćeš tako vidjeti i sam znati.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav opet ja išao sam danas skidati te poklopce
Ali me moj vladimirec iznenadio curi mu ulje iz mjenjača
Dole na onom spoju vidi se da je tu bila nekad diht masa
Curi s donje strane na promjeru jedno pola centimetra kako da to saniram
A da nemoram sve šarafe odsarafljivati jer mi se čini da onda moram traktor stavljati na pola kad ga odsarafim ima jedno 6 sarafa znaci curi tamo Di se spaja na sredini traktora malo iznad sarafa za ispuštanje ulja iz mjenjača
 

duxy

Član
Tu od
12 Srp 2014
Poruka
36
Pozz, danas u sumi mali 25 radi ko lud, kad odjedanput hidraulika padne na pod i nede vise gore, probao sam ukljucit iskljucit pumpu i isti rezultat,rucica za podizanje sputanje u sredini a ja mogu dignut sa rukom iza sipku na koju je spojena na cilindar, da mozda nije do ulja? gdje se tocno pregledava ulje, onaj desni cep ispod sica? jel imo neko slicnih iskustva.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
cilindrić na razvodniku, dva šerafa skroz desno, izvadiš, opereš u benzinu i vratiš nazad...naravno, ako ima ulja, i ako nije izgubila pogon...:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh