• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
VTZ-baš tako izgleda kao neka cijev-smotana.
SAVO-znači nevalja.Šta treba što više razapeti lance i da je vrh u osi.

sve što više razmakneš španere u trokut manje ti sile treba za španere , ovako postavljeni pri motanju sa spuštanim priključkom nešto mora da pukne , oranje u teškoj zemlji da ne pominjemo
 
M

milicevicm

Guest
Kod tih orginalnih-kada se odvrnu ona 4 šaraša-izlazi li ulje na te rupe.
ILI nije potrebno ispuštati ulje.

Znam da vas zamaram-ali izdržite.

POZDRAV
 
V

VTZ

Guest
Kod tih orginalnih-kada se odvrnu ona 4 šaraša-izlazi li ulje na te rupe.
ILI nije potrebno ispuštati ulje.

Pa oni preljevni čepovi (označeni bijelom bojom), do kojih mora biti razina ulja su ti ispod te prirubnice, tako da možeš slobodno skinuti vijke.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
E,kolega ivan,meni ne treba zasad veliki rus,ima i mtz 52 i t 40,ali pregrubo mi je to i nemamo uopće tolko zemlje za te traktore,tako da bi vlatko bio najbolji,a tražio sam svakakve,od boljih do lošijih.Nebi ni ja kramu,gledam u bližoj okolici kaj ima pa se bude našlo nekaj.Ostajem pozitivnog razmišljanja.
 
M

milicevicm

Guest
VTZ-na pameti mi je što si mi ti pisao-da su nam traktori u niskoj podešenosti i da one
uške za kačenje lanca-prilagodim.Mislim na ovaj orginalni sistem španera.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Nego,buni me jedno kaj je krle rekel ako se ne varam.Da li sad ti Vladimirci iz 1976-te pa na dalje do neznam kad,imaju 25 KS ili imaju 31 KS?

Moj traktor po Rusima ima 25 ks, a u saobraćajnoj dozvoli mu lepo piše da ima 23 kw. Kod Rusa je "vsyo ogromnoe" pa su i njihovi "konji" valjda veći od ostalih. :D
A za kabinu znam da preko, kod nas ima jedan u Vrbasu, zove se Jusuf Tiganj - Juki i taj pravi lepe kabine po porudžbini, a posebno se specijalizirao za vladimirca. Možda može Vojvođanin da pripomogne, to je njegov kraj, a možda se taj pojavljuje i u Rumi na vašaru.
 
Posljednje uređivanje:
B

brzi001

Guest
Pomoć u odabiru

Molio bih da mi pomognete u odabiru traktora
Trebam neki manji traktor samo za šumu do nekih 2000 eura
Znaci nikakva obrada zemlje i nije brdovit teren
Nikada nisam imao traktor a dosadilo mi plačati za prijevoz
E sad, gledao sam vladimirec T25 i imt 533
Koji od njih 2 odabrati, koji je bolji/lošiji
 

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
Molio bih da mi pomognete u odabiru traktora
Trebam neki manji traktor samo za šumu do nekih 2000 eura
Znaci nikakva obrada zemlje i nije brdovit teren
Nikada nisam imao traktor a dosadilo mi plačati za prijevoz
E sad, gledao sam vladimirec T25 i imt 533
Koji od njih 2 odabrati, koji je bolji/lošiji

daj nemoj to uopće uspoređivati, jadni imt 533 je sirotinja u šumi,vladek ide sa punom prikolicom kud ovaj nemože prazan
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Molio bih da mi pomognete u odabiru traktora
Trebam neki manji traktor samo za šumu do nekih 2000 eura
Znaci nikakva obrada zemlje i nije brdovit teren
Nikada nisam imao traktor a dosadilo mi plačati za prijevoz
E sad, gledao sam vladimirec T25 i imt 533
Koji od njih 2 odabrati, koji je bolji/lošiji

pročitaj ovu temu od početka i nećeš biti u dilemi ni sekunde što se tiče šume :finga:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
E,kolega ivan,meni ne treba zasad veliki rus,ima i mtz 52 i t 40,ali pregrubo mi je to i nemamo uopće tolko zemlje za te traktore,tako da bi vlatko bio najbolji,a tražio sam svakakve,od boljih do lošijih.Nebi ni ja kramu,gledam u bližoj okolici kaj ima pa se bude našlo nekaj.Ostajem pozitivnog razmišljanja.


nemam ni ja puno zemlje......al odlučio sam uzeti nešto od 50-60ks.....pa mislim, imao si traktor od 30tak ks......pa znaš što je to......i još k tome planiraš dati dosta novca......jedan mi čovjek kaže, da MTZ 52 su jako dobri......a i savo kaže da njega neda za ništa.......to sve govori......a opet gledam, t 40 dođe oko 15-20 000kn (osim ako nenaletiš na jeftino i ode ti ispred nosa ko meni) dok MTZ 82 je 25 000kn......što mislim da je 82jka strojčina......i da nema usporedbe s nijednim od navedenih......i ja sam u dilemi
 
M

milicevicm

Guest
Danijele - mi ne zaboravljamo,obećao si slike-ČEKAMO TAK DA ZNAŠ.
 
B

brzi001

Guest
evo da se nadodam
naime stanje je ovako
nikada nisam posjedovao traktor tako da ne mogu znati koji je bolji ili lošiji
imam nekih 2000-2500 eura i za tu lovu želim uzeti neki traktor SAMO za šumu
prvi odabir mi je bio T25 ili 533 a sad sam dobio ponudu od susjeda Torpedo 60ks za 2400 eura
star oko 18-19 godina, prvi vlasnik, nove gume, bez kabine
dali je to bolje i pametnije uzet od ova druga 2 traktora ili ipak uzet T25
svaka pomoc dobrodošla
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
E sad stvar je u tome kolko bi se radilo u šumi. Dal je dobar u šumi - dobar je za tu snagu može se reći i odličan samo treba s njim znati raditi.torpedo je duplo jači tak da je to nemoguće i uspređivati.Po pitanju djelova, popravaka, mana... sve piše u prethodnim postovima.Samo dobro pogledaj dal je torpedu getriba zdrava.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo da se nadodam
naime stanje je ovako
nikada nisam posjedovao traktor tako da ne mogu znati koji je bolji ili lošiji
imam nekih 2000-2500 eura i za tu lovu želim uzeti neki traktor SAMO za šumu
prvi odabir mi je bio T25 ili 533 a sad sam dobio ponudu od susjeda Torpedo 60ks za 2400 eura
star oko 18-19 godina, prvi vlasnik, nove gume, bez kabine
dali je to bolje i pametnije uzet od ova druga 2 traktora ili ipak uzet T25
svaka pomoc dobrodošla

to nije neka cjena za torpeda 60ks iz 90-tih godina samo ako je donekle dobar i normalno potvrđujem ono od vladimirca81 isprobaj dobro getribu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Pa koliko vidim, prilično je stumbani na nekim mjestima, i boja se ljušti otraga s blatobrana. Nemoj se samo žuriti s kupnjom, možda se pojavi i nešto bolje.

e baš zbog boje nemoj da ga uzmeš :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

@VTZ ti kad' lupiš lupio si :madmana::madmana::madmana:
 
V

VTZ

Guest
e baš zbog boje nemoj da ga uzmeš

Pa pogledaj malo bolje te fotke! Na prvi pogled (izdaleka) traktor ne izgleda loše, ali...

- traktor je očito kod nekog preprodavača, na nekom prostoru gdje se nudi i razna druga mehanizacija

- prefarban je na neku bordo boju, a pozadi ta boja otpada, ljušti se skupa sa svim ostalim slojevima boje i hrđe ispod nje

- motor i getriba bili su naknadno prefarbani na crnu boju, koja također jako otpada, a ispod toga se vidi crvena boja

- poklopac motora dobio je na prednjem kraju jaki udarac, i propisno je savinut

- zaključak: netko je čak išao "lakirati" taj traktor, a očito je to odradio kranje traljavo (vjerojatno samo zbog prodaje). Pitanje je koliko je uopće vlasnika do sada taj traktor promijenio, i u kakvom je stanju sve ostalo na njemu.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh