• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
@betmen , to je skoro pa normalno , prvi put kada naspeš put rezervoar taj mjehur bi trebao nestati , odnosno smanjiti se do neprimijetnosti
Ako traktor radi normalno samo gas i ne opterećuj se time
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Sve spojeve rastavio do finih filtera, podloške nove skoro sve - zagrijao i ohladio, holenderi svi uredu - nigdje neslini, ispraznio tank - cist je, kad mi se pojavi mjehuric na crijevu od grubog filtera do ac pumpe traktor cudno radi kao na jedan klip i gubi snagu, za par skundi opet dobro, zahatetovat cu ventil na dno rezervoara da mi vuce sa dna pa cemo vidjet... ako nije to onda ac pumpa!
 

Grotta

Novi član
Tu od
11 Srp 2014
Poruka
23
:icon_pidu::icon_pidu: MOJ VLADIMIRČIĆ POPRAVLJEN....SVE ŠTEPA KAO SINGERICA....samo da javim da je sve OK a ovih dana ću da opišem ceo proces detaljnije da se drugi nemuče koliko sam ja. Sada sam premoren da bih pisao detalje....
...A ZAHVALNOST JE POSEBNA TEMA....TO JE ONA MARELICA NA VRHU TORTE. :icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Sad ga pametno održavaj!Uredi još da ti ulje ne curi po motoru ili ako ne curi onda ga operi i slikaj ga svi vidimo kako izgleda :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ajde pričaj šta je bilo i nemoj da nas terorišeš velikim slovima , prepadošmo se da galamiš na nas
 
E

el pibe

Guest
Pozdrav svima.Projekt"Kabina"se privodi kraju,danas narihtane brave.Lagano sam počeo i sa špricanjem dijelova i komandi temeljnom bojom:icon_thumright:Nema predaje.
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
el pibe daj neku sliku da vidimo i ja sam neke renovacije ovih dana radio prebacivo sam spanere da budu vani a ne oni unutarnji prosli put kad sam sprico i setvo spremac koristio smetali mi radi kardana bice slike prekosutra celog traktora i spanera ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Kod mene desna kočnica otkazala , nešto je izgleda puklo jer nema nikakvog otpora
 
E

el pibe

Guest
Kukas bit će slika,nešto sam usput slikao dok sam radio.Samo da nađem vremena da prebacim slike na komp.Onda ću postaviti.Savo sad samo vozi po ravnom:icon_wink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene desna kočnica otkazala , nešto je izgleda puklo jer nema nikakvog otpora

Savo ne diraj kočnicu bolje bez kočnice nego bez radilice (pišem i iz vlastitog iskustva ):icon_fU::icon_fU:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
A ja to kao nemam iskustva sa lomljenjem radilice:biggrin:
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
pozdrav imam jos jedan neresen problemcic prestao mi sat da pokazuje radnu temp...
negde sam procito na forumu da se o tome pricalo skinu sam zicu sa indikatora koji se nalazi na centrifugi i spojio ga kratko na masu tad bi valjda trebo da pokaze max.temp... ali nema efekta tako da je negde problem u kablu ili u samom satu kako sad isprobat to dvoje da bi znao dje kvar pozdrav...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Kreneš putem žice polako i traži problem , ali prije toga provjeri da nije odapeo sat
I njegovu - (minus) stranu spoj na masu pa vidi hoće li krenuti kazaljka , normalno uslov svega je kada daš kontakt da na jednoj strani sata dobiješ +
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
txxWgK.jpg


LWf29i.jpg


eOSVf4.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
kukas,kako funkcionira nosač španera ako si možda isprobao?Možda bi ipak i ja riješio na taj način.Nego me brine ako može taj nosač izdržati jer tu su sile velike.Pa da ne radim isti posao dva puta.Jer ako to drži nemam što razmišljati već se baciti na posao.Malo mi je teško vidjeti na slici,traktor ti je na niskom podešenju?
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
lanci moraju biti u istoj razini sa hidraulikom,tj sa oni djelom gdi se hidraulika kopca na traktor,u protivnom pucaju lanci,kak se meni dogada.
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
e ovako lanci su isprobani i ne pucaju radio sam od ploca 10 milimetara i dosta su jaki tokar koji mi je radio je dao garanciju da ce pre da popucaju ona 4 sarafa nego to sad sta ce dalje biti nemam pojma ja sam prezadovoljan kacanje lanca je u osi sa hidraulikom znaci tamo dje se kacaju one dve ruke tako da nema otpustanja ili pretezanja lanaca kad hidraulikom podizem ili spustam...



PUk57U.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Problem sa neprimanjem gasa skoro rjesen, kada je pun tank radi kao singerice, cim padne ispod 35 litara ponekad pocne radit cudno i gubi snagu, prebacit cu slavinu na tanku dolje gdje se nafta ispusta, sada mi vuce od gore, evo napravio oko 200 km puta, pola pod teretom 6 metara cera a pola prazan potrosio mi je 30 litara nafte jel to puno?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ako uzmemo da ti je brzina kretanja 20Kmh imao si 10 radnih sati , tri litra po satu nebi trebalo biti puno
 

Najnoviji postovi

Na vrh