• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ja nisam uspio uspješno da varim te ruske odlivke , nit' je željezo nit' je gus , čak sam uspio da varim i sa najobičnijom kiselom elektrodom ali to je nedovljno jako.
Gusanom elektrodom sam takođe probao i nije to to.

A zašto ne staviš novu?
 
E

el pibe

Guest
dadooo,Slaba vajda od varenja ne može se kvalitetno zavariti nekvalitetan materija:icon_rofl:Napričao sam se o tom famoznom "kvalitetnom"materijalu.Ajmo dalje,Ima za naći nova"truba poluosovineT-25"košta 81,52 EUR.Napisao bi ti firmu ali ne smijem reklamirati ovdje na forumu.Ako te zanima javi se privatno pa si pogledaj.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Sve se moze uspesno zavariti samo ako se ima prava elektroda ,aparat i zna postupak zavarivanja. U loznici je bio zavarivac i tehnolog koji nema sta nisu varili i zavarili i to sa garancijom. Nemogu garantovati dal jos rade posto odavno nisam tu bio a stariji ljudi su u pitanju. Nisan ni ja znao da vise od 60 vrsta gusa ima i za svaki posebna elektroda fakticki i postupak zavarivanja
 
E

el pibe

Guest
Inox elektrodama se može povariti gus.Ja sam vario škripac od stolne bušilice ali nije to 100% jaki var.Kak vam velim nekvalitetni meterijali imaju slabu svarljivost.Jer su takve slitine napravljene od svakakvih materijala.Dok je sve zajedno rastaljeno i lijevano kompaktno je i drži.A za uspješno varenje materijal bi trebao na analizu da se otkriju tragovi bog te pitaj čega je sve unutra.Da si ne znam kakav ekspert varenja,to i bolje kad imaš znanje i iskustvo odma vidiš da se taj škartni materijal ne da kvalitetno povariti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Proba se variti i majstor odmah vidi kad se var formira dali se može ili ne napamet pričati dali se može ili ne nema svrhe . Na rusu sam varil kučište centrifugalnog filtera i super se formiral var ko da je obično željezo .
 

tomi32

Novi član
Tu od
12 Velj 2015
Poruka
16
Najviše bi to uradio zbog oranja imam tesku zemlju ilovaču i stalno trebam radit na hidrauliku pa kad to složim bi če mi lakše valjda
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
To ti nece pomoc neznam koliko,,,
Isto ti je i kad radis na plivajucoj hidraulici,,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ma kakvi lanci , priključak kao što je kosačica bi se prevrnuo odmah , oranje da ne pominjem :icon_hang:
Kako @mato reče , ni ja vidim razliku između jednosmijerne i plivajuće.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Naravno da bi bio , recimo duguljasta rupa na gornjoj strani klipa bi donekle amortizovala situaciju.
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
E ljudi na Vladimircu mi je izbilo ulje na pvp gore gdje izlaze cjevi za dizne, jel imao tko ovakav slucaj?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Gdje tačno gore?
Jesi li provjeravao nivo ulja u pumpi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh