• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
Ma nema potrebe prati motor , samo jednom zamijeni ulje vanredno , ostalo će filter da odradi.

A koji će mu vrag spužva u filteru , zar tu ne ide ona zgužvana mreža?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
jedno vrijeme nije bilo "zgužvane mreže" pa su uvaljivali spužve...nevjerojatno kako ju ulje pojede, sutra budem slikao...
dobro kaj imam jedan cijeli filter u rezervi, ovaj će morat u vatru...nema šanse da se to opere...
moral sam se igrat i švasaparatom po šerafima u glavi, zavaril sam matice na njih da bi ih mogal izvadit...

a na malom t 25 krepao šest mjeseci star anlaser...onaj novi tip s reduktorom...smeće...pun špene i poderane četkice...nek se malo odmara na polici jer složil sam iz tri stara (standardna) jednog...;)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
zamjena zupčanika pogona hidraulične pumpe....
vidim da mora traktor na pola, samo me zanima dal zvono mora bit s obje strane odvojeno...ako je netko šerafio ...?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
Dovoljno je samo od strane motora , izvadi se cijela stublina sa oba ležaja.
Naravno prethodno prvo skini pumpu i pogon na kojem se nalazi.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav ovako muče me šipke od brzina zadnja mi steka tj ona od brze naprijed natrag zadnja kada gledaš od prve strane kako je gore netko naveo kada je traktor u leru moraju biti sve poravnate sto meni nije slučaj skinu sam i one bravice ali spiku nemogu namjestiti tj kada ju gurnem miče se o mjenjač ako ju namjestiti? Lp
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav mjenjao sam one pikse napred i plastike e sad nakon nekog vremena opet mi se pojavio luft veliki dotegnuo sam ponovno i kada staneš ispred traktora i primiš stangu nema lufta lijevo desno nego prema naprijed natrag trebalo bi dotegnuti gornje vijke na piksama di je onaj veliki okrugli gornji šaraf ili to mora imati lufta naprijed natrag ?
Hvala lp
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Lijep pozdrav,molim vas informaciju ako netko zna i voljan je da napiše,imam vladu sa jednom ručicom mjenjača a htio bih ugraditi reverzer,dali je samo ugradnja duple ručice riješenje bez zahvata u mjenjaču i dali netko zna gdje se može kupiti takva dupla ručica,hvala
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
probaj naći polovni poklopac getribe s tim ručicama, mislim da ti drugo niš ne treba...
 

SLAV

Novi član
Tu od
21 Lis 2019
Poruka
10
Pozdrav svima. Novi sam pa se izvinjavam ako nešto nisam napravio po pravilima foruma.molim za pomoć . sredio sa vladimirca T25A2 za registraciju ali nemam papire za navedeni traktor imam shemu kako to srediti ali mi treba godina proizvodnje bar približno . traktor ima jednu ručicu mjenjača svaka pomoč dobrodošla
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
slikica...imaš pločicu sa brojem šasije ispod haube ili uz nju tam negdje di osigurači stoje...
probaj malo njuškat...
 

vugor68

Novi član
Tu od
16 Kol 2015
Poruka
29
Pozdrav,
Molim pomoc danas me u oranju iznevjerila vlatkova hidraulika , jednostavno vise ne podize,a ne ide ni prisilno dolje jer kada je rucica na spustanju rukom mogu podici poluge.kada je rucica u neutralnom polozaju tada rukom ne mogu poluge ni gore ni dolje.Da li je u pitanju pumpa ili moze biti jos nesto.
 

vugor68

Novi član
Tu od
16 Kol 2015
Poruka
29
Hvala Savo tvoja dijagnostika kao i uvijek tocna.
Pogodio sam gdje je radni ventil rastavio ocistio i radi kao sat..
jos jednom puno hvala
 

vugor68

Novi član
Tu od
16 Kol 2015
Poruka
29
Ma to je manji problem nego pronaci radni ventil:D
Kad budem prolazio kod vas najavim ili ako budete nekad u Orahovici javite uz cevape
dodajem i pivo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Pozdrav ovako muče me šipke od brzina zadnja mi steka tj ona od brze naprijed natrag zadnja kada gledaš od prve strane kako je gore netko naveo kada je traktor u leru moraju biti sve poravnate sto meni nije slučaj skinu sam i one bravice ali spiku nemogu namjestiti tj kada ju gurnem miče se o mjenjač ako ju namjestiti? Lp
Meni je nesto slicno bilo dok sam imao t25
Isto sipke vracao,sve varijante,reko idem skinut poklopac mjenjaca,i ako nikad nisam
Nista vise uradio od skidanja svijecice sa zage
I kontam bas reko odo skinuti onu plocicu s druge strane udarim neku od sipki mjenjac proradi..
Nista dok ti savoris ne odg
On je za ruske masine ginekolog.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh