• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vlakovi i željeznica

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ekipa,prva tura gotova,nadam se da ste kolko tolko uživali,imam slika vlakova da ih nemogu sve objaviti u godini dana da sjedim za kompom,ali kak sam rekel ovo neka vrsta hobija. :)



















 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo i ovaj spot je sniman u parnjači u Sloveniji, u Podčetrku, imal sam tu sreću da se vozil u ovom vlaku.
Znači ima i način da se skupi ekipa i da zakupimo vlak, ima takvih grupa puno kaj se tak voze.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Svaka čast Kupljenec.
Ovom pjesmom od dečkov z bregov si me vratil koje desetlječe unazad i prisjetil me na njih i moje druženje s njima po Konjščini i okolici.
To su bili dani nezaboravni
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Druga slika, ovo brdo lijevo, tu imam jedan grunt od pokojnog dede. Iza ovog vodotornja na istoj slici mi je drugi grunt, tu sam rođen. Tu sad gdje je taj vodotoranj, nekad je bila kasarna JNA(Logorište) ukucaj na YouTubeu pa ćeš vidjet kaj je tu bilo, sad je tu napravljena poslovna zona.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Tu su se oduvijek vodili ratovi i bile su nekakve ratne fronte.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Evo i ovaj spot je sniman u parnjači u Sloveniji, u Podčetrku, imal sam tu sreću da se vozil u ovom vlaku.
Znači ima i način da se skupi ekipa i da zakupimo vlak, ima takvih grupa puno kaj se tak voze.

Kad god čujem ovu pjesmu zmislim se prijenosa utakmice Varteks - Dinamo. Vlak je bil trener, ne zmislim se jel Dinamo zgubil, ali na telki su na kraju utakmice (valjda zato kaj je Vlak bil trener) pustili tu pjesmu (samo zvuk). I baš u tom trenutku pored stadiona prolazi cug. Sve se lijepo poklopilo, još da je cug vlekla sumporača, a ne dizelka bil bi to vrh vrhova.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ako koga zanima miris pare i ugljena kak to izgleda po Sloveniji, na svim ovim vožnjama sam bil sa svojom ekipom penzionera😉
Uskoro se bude znalo dal bu parnjača vozila ovo leto, ak koga zanima da bi išel slobodno se javi.

Ovo je samo dio vožnje po Sloveniji.







 

Najnoviji postovi

Na vrh