• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
kod mene je oblačno i hladno ali ni kapi nema. Juče je palo samo par kapi, brojao sam na haubi od auta i palo je svega 6 kapi kiše :mad: Danas možda padne al sudeći po ovome do sad teško da se bilo šta uspije iscjediti iz ovih oblaka.:mad: :madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
i to je to , što se tiće kiše za ovaj mjesec - NIŠTA

nešto najavljuju za vikend,budemo vidili oće se kaj izrodit iz toga...:scratch
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uhh,nadam se da hoće,krajnje je vrijeme,a ima dobrih izgleda da bu.
P.S.nemojte reći Ani.
 
I

ihorzic

Guest
ništa od kiše - ja sam pojeo jučer kuhanika i mislim da ipak fali vlage za naljevanje zrna
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo kakva je prognoza kod mene za narednih par dana:

Nadam se da će napokon pasti kiša. :prayer:
 
I

ihorzic

Guest
nadam se da bude kiše , jer sve je žedno
i nadam se od ponedjeljka da na moru bude peklo jer idem na zasluženi odmor
 
I

ihorzic

Guest
Ljudi ne mogu vjerovati ali gledam na cesti voze bicikle sa otvorenim kišobranima.
Biće da je Ana pogodila mene
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hvala ti bože!evo napokon kiše kod mene,već sam zaboravio kad je posljednji put padala :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Palo je cca 14 kapi al ajd da ne ureknem mozda bude nesto ozbiljnije.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
U Sunji pada,u Koprivnici pada,u Bjelovaru će vjerovatno ubrzo :cry:,ali sve je to još dosta dalekoooo....
 

Najnoviji postovi

Na vrh