• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sončano jutro i na nebu i u mojoj duši.
Idem u plastenik paprike presađivati..:cool2:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
bem mu miša, pa kaj nas nisu u školi učili da salo grije???
a ti vičeš da ti je zima...:icon_scratch:
...to mi je čudno...
Ti ćeš reći da je naša Johabica debela puca?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Vi to o našoj maloj plavoj?
Ona kaj ju je lakše zaobiči nego preskočiti ili kontra :icon_scratch:, neznam bašš točno kak formula ide :(sweat)::(sweat):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa dečeci, sad se toplo nadam da će izbiti kakav dugi rat, a dugi rat onda prati teška glad, pa da vidimo tko će duže živjeti.:icon_rolleyes::fiery::icon_razz:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel to po onoj ako je rat rat je za sve ??:icon_thumright: (kak je rekla baka kad su došli Čerkezi).
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E sad si me sjetio jednog drugog - budem rekla ovdje,nek bude -

Prišao razbojnik u parku jednoj starijoj gospođi, zgrabio joj torbicu i dao se u bijeg. A ona se zatrčala za njim i viče - stani, stani, mater ti tvoju, a gdje je silovanje????
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
a ima i stara ratna priča o Bari i Rezi iz Draganića...
naime, nakon rata je bilo nekakvo glasovanje, izbori nekakvi, a gore navedene žene nisu imale pojma kaj to ustvari je...i tak veli Bara: bumo se oprale pa kaj bude - bude!!!
poanta...treba uvijek biti spreman

...nego trkaća tico, nisi ni do podne izdurala u plasteniku...nisi se valjda počela topit?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A, ti si u krivu - iltiga u teškoj zabludi.
Bila sam točno do dvanaest, jer su se čula crkvena zvona dok sam izlazila.
Onda sam imala uru vremena slobodno - to je kaj se najedem i pogledam kaj ima na forumu dosta. E onda sam se vratila u plastenik i nisam izlazila do pol četiri ak se na varam. Eto. Je, i jednom sam morala još ući u kuću, jer da nisam, bila bih se upišala ko deva.
A baš sam danas pošteno odradila dan obzirom da još traje zima - nisam niti primjetila kad se muž vratio doma.Našla sam ga u horizontali i pital me kaj bumo jeli. Za topljenje imaš -

ptica-trkacica-i-kojot-slike-crtia.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vi to o našoj maloj plavoj?
Ona kaj ju je lakše zaobiči nego preskočiti ili kontra :icon_scratch:, neznam bašš točno kak formula ide :(sweat)::(sweat):



Samo da reknem - zar i ti, sine Brute????? :fiery: :(punch):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha danas je bilo i sunca,eto globalno sranje i kod nas pokazuje svoje mane,a gdje je onaj hladni siječanj i vjetar,kobasice ne vole ovakvu klimu. johabice osveta je samo tvoja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne brini Ajkula - zgaziti ću ih sa svih svojih osamdeset pet kila. :fiery: :icon_lol:
I pregazizi ovak kak ova svinjica - :pig: :biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Samo da reknem - zar i ti, sine Brute????? :fiery: :(punch):
Nagovorili su me, da ne velim potplatili hihihi

Zima, zima. Ali baš mi je taman. Gibam na kupanje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dobar izgovor zlata vrijedi. Dušice. Brutice.
Budeš ti dobio svoje ,ne brini. Ima Jo slonovsko pamćenje....:icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pol ure nisam kroz prozor pogledala, a gle - snijeg.
A ja se moram vratiti u plastenik - nešt zalijati i nešt sam si zaboravila uzeti.
Nastavi li tako, do jutra će ga se fajn skupiti.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kod mene još nije počelo, al je fest oblačno kišica rominja
 

Najnoviji postovi

Na vrh