• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovo mokro bijelo gov*o pada od 3 popodne,da je bila suha zemlja,palo bi ga preko 20 cm,pljuc,pljuc,budemo kao Mujo u Kanadi.Labavi 01 pa milo mu podne a gdje su te ptičice i proljetno cvijeće,:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@labvi, ja sam imala u planu u nedjelju ići brati visibabe.

Oćeš ti već jednom pustiti to sunce u opticaj?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
alo vas dvoje.....strpljen,spašen.....ajkula meni tu i tamo nešto zacvrkuče:eek::,a ti jo doči ćeš na svoje za 15 dana pa ćeš pomalo brati visidjed..........pardon,visibabe:icon_rofl:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jo u šali ti mogu svašta nadrobit ali ozbiljan savjet ti nemogu dat,poučen iskustvom radnog staža od 28 godina,vjerujem prognozama do tri dana max unaprijed,sve ostalo je rezultat računalnih modela i prilično je nepouzdano.:icon_scratch:

imaš neke stranice DHMZ 7 dana
Yr.no for čakovec(longterm forecast)10 dana
accu weather 30 dana

to uguglaj,nađi čakovec,pa proučavaj i uspoređuj te donosi odluke......:icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Delam ti ja tak, delam, ali mi nekako najslađe uvažiti i ravnati se po onome kaj meni najviše paše. A ebajga, ja sam vječiti pritajeni optimist pa od svega očekujem najbole. Zato me valjda i toliko bole razočaranja.:icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Toliko o suncu....

20150201_171126_zpsdeh9pcul.jpg
[/URL][/IMG]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice a gdje je grtalica,kod nas ista količina,a sutra kažu sunce,kako je krenulo ,bude opet godina za pamčenje:icon_hang::icon_hang::icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bude, bude, već sam ja rekla da bude i ta gladna.

Grtalica evo na trosjedu istegnuta i spava snom pravednika.:biggrin:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jo,danas bio u zadnjem lovu,mislim za ovu sezonu;i pogodi šta sam našo,ispod snijega provirila jedna mala visibaka.......odma sam se sjetio tebe jer si rekla da si mislila ić u nedjelju skinut kil...........pardon brat visibabe:icon_madu:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Grtalica evo na trosjedu istegnuta i spava snom pravednika.:biggrin:

Nije dobio nalog od komunalne službe nalog za pokret tako da je u stanju pripravnosti.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Gledam danas onu prognozu,smola, od 5 mogućih dana 4 dana predviđaju snijeg,labavi01 ima da gore dejstvujete po tom bijelom govnu i sve da isporučite susjedima Mađarima:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pa ne mrze svi snijeg.........ne pada snijeg da zavije brijeg,nego da zvijer ostavi tragove.........:(wasntme):
pa snijeg ti štiti ozime kulture od smrzavanja,natapa tlo,uništava gamad.......jel ti ja to moram govoriti.....a da malo prošetaš po snijegu,ili primiš lopatu,ode koja kila,ja stalno lopatam i vidiš kakav sam....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je, je.....ja snijeg volim. Prvo zato što znam dok ima snijega da ne mogu ništa raditi i tako sam mirna ko nirvana. Čim proviri sunce črvi mi v riti rovaju, i samo mislim šta sve moram napraviti.
Priča o zaštiti kultura ti pije vodu, o natapanju tla ti ne pije, jer je tlo već tolko napito da jednostavno ne može više piti. A ne pije ti niti ona o rekreacijskom mršavljenju, jer ak smršavimo dok budemo razmetli snijeg, budemo si morali kupiti novu garderobu, a kućni trezori su nam prazni.

Želiš li da još kaj kažem? :(hi):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kaj se tiče vlage,da vidiš da na proljeće priprži i nema mesec dana kiše kak bi pitali za vlagu,kaj se tiče kučnih trezora meni svetli kontrolka i to fanj dugo,a ti pusti kuču bitno je kolko imaš na banki :(devil):,ja sam ti i tam u k....čekam ovaj tjedan ko ozebli sunce sam se bojim da me ova moja nosina ne vara.....a ak ti se piše ja još malo sjedim tu dok unuk ne ode doma.....evo upravo doznajem da ostaje spavat kod dede......tata mu u bolnici,mama snjim a deda i baka dadiljaju :(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa samo uživaj. Mi smo našu unuku jučer otpeljali u Trakoščan, a onda još malo naokolo...
Meni ti je sve ravno - ima para,nema para,samo da me računi ne ubijaju. Veli muž da je čuo - otišao poslije Nove plin dvadeset posto gore. Ali mora nešto mene ovako staloženu i mirnu pokrenuti, unjeti malo dinamike u svakodnevnicu. A šta će mi bolje dići kosu na glavi nego jedna lijepa plinska uplatnica na jedno pet tisuća kuna.Pola za kuću, pola za plastenik sa flancima. Kada takvu primim u ruku, i na minus dvadeset mi vruće za u kratkim rukavima biti.:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh