• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši,danas ga sotonisti dobro praše barem ovdje u južnoj Dalmaciji.
Preleti aviona i zaprašivanja non-stop,pratim ih ruskim dvogledom 20/60 te se dobro vide,samo rijetki brez ikakva traga o to civilni bijeli.
No dosta njih teško vidljivi jer su vojni sive boje i puno brže lete,obratite pažnju pa ćete shvatiti o čemu pišem.
Mnogima od vas je to neshvatljivo,no imate vlastite oči pa se uvjerite ,meni je mnogo toga jasno i već polako glupo se ponavljati.:coffee:
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Zdravo živo moji forumaši,danas ga sotonisti dobro praše barem ovdje u južnoj Dalmaciji.
Preleti aviona i zaprašivanja non-stop,pratim ih ruskim dvogledom 20/60 te se dobro vide,samo rijetki brez ikakva traga o to civilni bijeli.
No dosta njih teško vidljivi jer su vojni sive boje i puno brže lete,obratite pažnju pa ćete shvatiti o čemu pišem.
Mnogima od vas je to neshvatljivo,no imate vlastite oči pa se uvjerite ,meni je mnogo toga jasno i već polako glupo se ponavljati.:coffee:
Prilofčanec ti na moru a treba pčele branit i ljeka za varou stavit.
Nebu nikaj meda druge godine ako buš tak pčelariv
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma nije meni za med,nego da pomognem pčelama odnosno majčici prirodi,zet to rješava ja sam hadžija. :ppozdrav:
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Ma nije meni za med,nego da pomognem pčelama odnosno majčici prirodi,zet to rješava ja sam hadžija. :ppozdrav:
Obavezno prihrani i očisti od varoe inače im ne budeš pomogev a na proljeće bude prazna škatulja
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Koja variola,znaju se one same pobrinit,ako se namnože biće još košnica.
Nikad nemojte sumnjat u sebe i prirodu(stvoritelja),prepustite se i uživajte,trenutno opušten u Metkoviću na večeri.:ppozdrav:

ps.nadam se da su anđeli takođe žedni
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Hotela nevolja te draga odnela pa ne po meni naručivat😰
Malo leda smo dobili, Pitomački kraj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh