• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja vam stalno savjetujem,kuvajte sirće sve lijepo objašnjeno na jutubu,piso sam već o tome.
Ponavljam se ko malo dijete kad govorim velikoj djeci,no nema veze ja sam tvrdoglav a jednom ce vam valjda doći iz dupeta u glavu.
Danas ujtra ovdi na moru prije Kleka sve oblačno,sirće i molitva uradili svoje,iznad nas se rastvorio okolo bijaše oblaci.
Na putu za Međugorje nas u BiH popratila lagana kišica,sada na povratku ne vidim tragova da je ovdi nešto palo. 🧚‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ko ne vjeruje u namjerno manipuliranje vremenom,za početak nek ukuca Haarp sistemi u Hrvatskoj,pa polako dalje.Zašto je dosta lokacija prebrisano na mapi hrvatske,uključite mozak koje su to lokacije. 🤔
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ooooo, i kod mene.
Količina - kak bi naša pokojna baka rekla - žabe su se poscale.
I još pada. Da stojim dvije ure vani na sred dvorišta, majca mi ne bi promočila.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jel ima ko kakvih iskustva sa meteorološkim stanicama? Onim za kućnu upotrebu? Tipa da neke instrumente spojiš u vrt ili voćnjak a stanica da je u kući?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
A kaj će ti to? Stalno si vezan uz kuću!
Ovak utipkaš meteo u mobitel i izabereš mjesto!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Prijatel, tebi bude trebala minimalno jedna ovakva kad kreneš sa sadnjom trsova. Možda čak i dve (pri svakome kraju po jedna) ako želiš imati proizvodnju pod kontrolom kak treba. To ti je francuski standard, ali ti to već sigurno znaš. :love:
 

Prilozi

  • meteo stanica.jpg
    meteo stanica.jpg
    8.1 KB · Pregleda: 16

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Jel ima ko kakvih iskustva sa meteorološkim stanicama? Onim za kućnu upotrebu? Tipa da neke instrumente spojiš u vrt ili voćnjak a stanica da je u kući?
Nešto ovako možda?
 

Prilozi

  • IMG_20220106_091852.jpg
    IMG_20220106_091852.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 11
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh