• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
vruće za popizdit....a oblaka nigdje..
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Evo trenutno 53nja sparno da je to za popizdit...
Presao sam 200metara i sad se svicam ko kosorka pred sanaderom
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prognoza za kutinu je bila tj jos uvijek je od 6 sati kisa. sada je 20 do 9, sjedim vani i nigdje niti oblacka.. samo lagano vjetar puse.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
prognoza za kutinu je bila tj jos uvijek je od 6 sati kisa. sada je 20 do 9, sjedim vani i nigdje niti oblacka.. samo lagano vjetar puse.
Nemoj žaliti što nema ništa jer na +38c ne može doći normalna kiša,bolje pričekati utorak kad bi izgleda moglo biti prave kiše.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
prognoza za kutinu je bila tj jos uvijek je od 6 sati kisa. sada je 20 do 9, sjedim vani i nigdje niti oblacka.. samo lagano vjetar puse.

kamo sreće da imalo puše da se može disati...ovo popodne je bilo koma...
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
jel smijem predložit vam jednu dosta točnu prognozu, jest da je norveška, al je točna i ima za svako mjesto u hrvatskoj pa isprobajte, i obavezno postajte komentare... ja ju koristim več oko godinu dana i dosad nije zajebala...
samo si ju prebacite na engleski i utipkajte naziv svoga mjesta....
i hocu reakcije da cujem.....

http://www.yr.no
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
inače, čul sam da je najtočnija neka talijanska prognoza,...


a isto tak sam čul da je za zagorje zbog svog geografskog položaja, najteže raditi prognozu
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
na ovom čudu veli da bude u ponedjeljak kišu,
pa budemo vidjeli..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
krenulo je ujutro jako obećavajuće dok se nije sunce probudilo i poslalo oblake vrit...:twisted:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
U noci izmedju petka i subote u Srbobranu palo 54 lit. po metru kvadratnom.
U zadnji cas.:roll:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
U noci izmedju petka i subote u Srbobranu palo 54 lit. po metru kvadratnom.
U zadnji cas.:roll:


mora da ste dobra djela činili čim vas je kišom podarilo.kod nas ni kapi ima mjesec dana.da nemam Une i bunara ošlo bi mi sve u vraga,i voće i bašča.

a evo kako izgleda za slijedećih deset dana. neobećava puno.

 
V

VOJVODJANIN

Guest
Bogami mi smo dobro prosli. Bilo je dosta mesta u Backoj gde je led dobro odradio posao, tu izgleda nece biti berbe i zetve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh