• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske nepogode

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo slika i filmić današnje tuče u Labinu.
Oko 10 minuta je trajala, sada se bojim ići na njivu da nevidim koje je nedjelo načinila.

DSC01574.jpg


[youtube:2hdspgpq]PnRX-lCT6B8[/youtube:2hdspgpq]
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ne bih ti bio u kozi, ali skoro pa sam i bio...

danas bacali gnojivo po soji, i uhvati me kisa, a cijeli dan negdje preko brda grmi ko blesavo...

Uglavnom, pokisao sam, ali je gnojivo baceno, i fino se utapa u tlo. I dok ovo pisem, vani malo pada, malo ne i tako ce najvjerovatnije biti cijelu noc. Sto bi se reklo, ova kisa je dosla ko budali samar, iako je ima malo, bolje i to nego nista...

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
kod mene je danas sijevalo i curilo kao da je zadnje...
isao sam s traktorom po balu i nekih 20metara iza mene je udario malen grom skorom sam se upisao od muke :? :cry: :oops: nazalost jos nemam zadnju srajbu na hurliju tak da je bilo gadno :oops:
a poslije je samo grmjelo tako da se sve treslo..sve u svemu bilo je gadno :evil: :evil:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
evo najnovije vijesti sa njive.
Tuča je padala samo u gradu pa su moje njivice sve uredu.
Fala bogu, danas lakše spavam.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Prošle leto bilo neko nevreme,,,a ja se obradovao kiši! Bilo malo leda u gradu, al nije strašno!



Ali kad sam otišao da obiđem njivu(jednu jedinu što imam),,,strava i užas! :(




Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ajd da se i ja onda pohvalim i kod nas je danas bilo "bijelo" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2904091405.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
i kod nas je tuklo, vlovilo me dok sam se s polja vračal, nabijalo je po traktoru ko vrag :!: :!: :evil:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
A kaj kod vas Dudek ne ispaljuje raketline :mrgreen:
kod mene bil večeras prolpm oblaka, sad bu najednom nam i previše vlage :scratch
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Posljedice nevremena od 30.04.Kod mene na sreću nema puno štete međutim samo 1-2 km južnije je bilo leda veličine oraha i samim time podosta štete.Slikao sam korov uz potok u području gdje je bila jača tuča.Ostale slike su moja repica na kojoj je manja šteta u vidu otkinutih vršnih cvatova te poneke zalomljene komuške.Na ječmu samo povaljivanje i to na uvratinam gdje je bio jači.
Slika096-4.jpg


Slika095-4.jpg


Slika094-3.jpg


Slika093-4.jpg


Slika092-5.jpg


Slika088-3.jpg
 
J

jokapz

Guest
I nas je upravo stuko led pado je jedno 2 min sam odjednom naletio led veličine lješnjaka pravo gust



 
J

jokapz

Guest
e nedaj bože ovo je prava katastrofe... Hvala bogu kod mene u vinogradu nije bilo al bilo je po ratarskim kulturama ujutro odma idem vidjet štetu... :( :( :( :(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
slika od prije dva dana
posle naleta nevremena led je omasio za malo , uh bilo je gusto

ja vozio drva pljusak me uhvatio na utovaru morao doci CAT 8 sa rudnika da mi prosijece novu putanju
inace bio sam na rudniku a onaj dio kuda idu damperi je bio daleko klizaviji nego led , prikolica ide pored mene strasno za vidjeti
 
B

Bobo

Guest
Ja sam, kako se cini, jedan od sretnijih u ovoj prici (bar za sada), jer Joka bas i nije dalako zracnom linijom od mog sela, pa je kod njega tuklo, a kod mene samo kisa i malo jaci vjetar. jecmovi i zita stoje, steta nikakva...
 
J

jokapz

Guest
@Bobo
imam i ja sreće stuklo mi je sam bašču u Požegi a ovo drugo hvala bogu zaobišlo. Išla je štrafa izmeđ tebe i mene. Čuo sam da je stuklo kombinatove vinograde na Mladici šteta oko 80% posto. ja imam neđe neku prelomljenu mladicu u vinogradu od vjetra al ništa strašno. Šljive su malo dobile al dobro je moglo je biti i puno gore... Za sada je dobro al još dosta vremena treba proć da prođe opasnost od leda... :? :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh