• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,955
dočim se temperatura digne za 0.1 celzijus iznad ili ispod zamišljene linije, netko počne vikati "klimatske promjene"...a ostale ovce bleje za njim...
U odnosu na što sad imamo klimatske promjene?...kak znate da nije dio prirodnog ciklusa grijanja i hlađenja planete? 30 godina u vremenskoj crti ne znači niš...
Pogledajte stare krovove, svi su u špicu, jer su se morali obraniti od snijega još pred samo 100 godina kad su vikali "mini ledeno doba"...sad je vruće...morti bu još jače vruće, a morti i nebu. Isto tak morti bude nafte, morti nebu...tj. već je trebala odavno bit pofafana iz zemlje, a mi glumiti mad maxa...sad to moremo (vruće je), al bar imamo nafte i struje.
Ja sam osobno zaista uvjeren da ću sve ovo preživjeti, tj. mene će izdržati dok ne umrem. Nigdar ni bilo da nekak ni bilo, nit nigdar ne bu, da nekak ne bu.
Ovo je za temu poučne priče,mudre misli.
 
  • Like
Reactions: ZJ

gost1975

Aktivni član
Tu od
20 Pro 2022
Poruka
153
Tu lijevo je jedna od bestija koja mjeri kaj i od cega se topli planeta. 10let sam ih slagal. sve su amerikanci_i_britanci. Kad sam skuzil da okrecu grafove da bi na tv-u zgledalo kak su si zamislili dal sam zadnji lauf i gudbaj (algor fala za se peneze bili su taman aman). Pripovedal sem kak to Vladimir Paar sve tumaci i osporava i tu su prvi put posumnjali na moju odanost led-agendi. Kad sem pocel srati rekli su da vise nemerem ni da se klatim. Sad se klatim po forumu.
Priroda se uvijek pobrine za sebe, mi smo visak, ali to sa co2 i ch4 nema puno kontakta barem po ppm i ppb brojkama koje covjek izzraci u atm. za svaki plin.
 

Najnoviji postovi

Na vrh