• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Na kaj to ložiš,na ugljen :hahah:
I to mrki 🤭
Na drva. Ta peč pramenka ima kodno ime poštanski sandučić. Na gornja vrata idu pisma, a dole paketi.
Ovaj put je bila napunjena paketima.

Samo moraš paziti da ti se ne sfrknu one cijevi iza dimnjaka od temperature. o_O

Svrknula se bogica peč sva iznutra, ovu zimu bu još izdržala.
Da zna jadna govoriti i da je pokojni forumaš živ pa da napiše kaj je sve videl vezano za tu peč....



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Dogovoreno, donesi vodu kaj zvira pod Slemenom i ranjicu.
Ja bum doniral kruh, senf i klobase, baš neki dan sam ih metnul na zrak da se luftaju.
Možda im ta voda poboljša ukus.

Samo požuri da se ne presuše ;)
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,546
Dogovoreno, donesi vodu kaj zvira pod Slemenom i ranjicu.
Ja bum doniral kruh, senf i klobase, baš neki dan sam ih metnul na zrak da se luftaju.
Možda im ta voda poboljša ukus.

Samo požuri da se ne presuše ;)
Ja budem sudija kaj je bolje kobase ili sljemenska voda illi moj glavoboljček :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Čitam da prognoziraju početkom drugog mjeseca hladni val i i dosta vlažnog zraka. Kod nas navodno i dosta snijega.
Moram pratiti prognozu, pa ak bi tako bilo krenut izorat kaj sam planirao prije tih minusa i snijega.
Znači još ima nade da zapadne snijega?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ja budem sudija kaj je bolje kobase ili sljemenska voda illi moj glavoboljček :unsure:
Navrni i zemi pet litri te kiseline. Zaštopal mi se odvod pa da probamo jel otapa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Problem je kaj punooo prije mozak strada....
 

Najnoviji postovi

Na vrh