• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Umjesto da se čudiš i rugaš, radije se informiraj.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Tako je Martine,sjedni prek kompjuter i educiraj se malo ili zvrcni babu Vangu🤣🤣🤣🤣🤣
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro je decki da se zezamo,znaci da smo psihicki zdravi a danas je to vaznije nek fizicki :ppozdrav: .Da mnogi jos ne kuze da se moraju osloboditi sami svih okova a ne cakati nekakvog Trampa ili Putina ili neznam koga.
Pogotovu vi stariji i iskusniji,evo u subotu sreo nekadasnjeg radnog kolegu i poznanika,nekada je bio kovac u mjestu,ljudina sami misici a nekada su imali svi respekt od njega kad je bio malo grublji na rijecima.
Danas ne mores da vjerujes koliko ga je sistem umirio,brnjica nabijena da niti cucina dlaka se nebi provukla a ja ga gledam mrtav hladan reko mozda ce pitat zar se ne bojim,no nista on u svojem a ja svome filmu.:unsure:
Na sreci SLO i AT su dobro prosle ali budite svjesni da sotonisti ne odustaju,planiraju raditi sranja u vecim gradovima,nekoji ljudi su to ozbiljno shvatili te se pomazu.
Ujedno zahvaljujem na kolegama koji mi se javno smiju al im ne zamjeram,ovo mi je besplatna skola da shvatim gdje grijesim pa pjevam .....more se pjeni jeebe se meni.
Takodjer i nadalje sam spreman nekome proslijediti inf. ako se privatno javi i ako pocne misliti svojom glavom te zbrajati dva i dva.🙋‍♂️
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nećemo mi niš privatno nego ti sve javno samo stavi i reci a nemoj tu trkeljati bez veze o sotonistima i ne znam čemu. Ili si ti jedan od njih(tko god to bili) ili seruckaš tu da zadovoljiš svoj ego i misliš da si najpametniji.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Charlip,pa ja pisem sve javno i govorim glasno i jasno,te se ismijavate,zbog toga koji su shvatili da se nesto vece desava na sceni, za njih je privatno a za ostale moj prijateljski savjet da traze po bespucima mreze i da paze.
Naime i oni malo mozgokorisnici znaju da je na mrezi svasta od informacija,ja kazem...trecina istine,trecina poluistine i trecina potpune lazi.
Sto se tice moga ega on je moj sluga a ne obratno,ako ti mislis da ja mislim da sam najpametniji e onda jeebiga ja ti nemogu pomoci.:ppozdrav:
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Baš, koliko bi se toga moglo spasiti, ali zaboli njih za stoku sitnog zuba.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ne kontam, godinama su plakali da nemaju raketa a sad ih budu uništili jer su valjda prestarele...
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Poznam raketara sa stanice u Beretincu,svake godine je dobivao nekih 10 -12 raketa. Imao je i prizemni generator. Ako se ne varam zatvorili dio s raketama zbog tog jer ih nije bilo,i bile su kao neučinkovite. Dogodilo se da su dvije u jednom danu izgubile potisak i pale blizu kuća. Dali prizemni generator radi neznam. Nije mi jasno gdje su se sad našle tolike? Jednu vrstu je proizvodila "Alatnica" koja je bila u sklopu Đ. Đakovića,a druge negdje u Srbiji.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
722
Na kojem principu je eksploziv? Binarni? Amonijev nitrat-aluminij? Kruto gorivo za potisak, vjerojatno. Nije za zajeb... se. Treba vratit na uništavanje i naravno dobit druge nove, zaštita mora postojat.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Dajte molim vas! 🤜
Od čega bi živjele osiguravajuće kuće.:mad: Tko ima dionice CO?:unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Moje skromno misljenje,treba nas ogolit do kraja,da se nemozemo branit.
To je zlotvorima plan,a sve u planu GLAD,maj je bio planiran s puno vlage i hladnoce(lose oprasivanje)sada nastupa susa i nevrijeme.
Rakete i ostali obrambeni sistemi im smetaju,no nece uspjeti posto su im planovi procitani a ima vjerujem dosta hrabrih ljudi koji ce ih pobijediti.
Nemogu vise skrivat Geoinzinjering i HARP sistem,imaju i 5G mrezu i Maskove satelite sve je poznato ali ljudi jos uvijek misle da su to teorije zavjere,zato su jos ponegdje uspjesni ali slabe.
Dali ste primjetili na nebu sve manje dugih tragova aviona,a trebalo bi vise zbog turista,i kad lete trag im je kratak ili nikakav.
Dali znate da se unutrasnjost zemlje vise grije nego prije,koji imaju hladne podrume mozda su to primjetili ili primjecuju kao i ja.
Dragi moji forumasi,postanite sumnjicavi i koristite zdrav razum,ne dozvolite da vam se polunovinari predstavljaju kao naucnici,temperatura u atmosferi je u padu a ne rastu,sadrzaj CO2 u zraku ako dodatno padne biljke umiru,tada i citava planeta.
Trazite naucne radove na tu temu dok ih nisu pobrisali,jer se istina skriva.
Mnogi se nece sloziti sa mojim misljenjima,to je pravilno-ne vjerujte nikome samo tako. 🙋‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kaj neznas da pijem Hotelu.:hahah:
Salu na stranu,dok ovo pisem sam hladan ko spricer, mudar ko Nives Celzijus.🙋‍♂️
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Aj takve gluposti piši u onoj svojoj temi o bajkama jer stvarno to kaj ti čitaš i proučavaš je vrijedno divljenja. Svaka čast na trudu👏.
 

Najnoviji postovi

Na vrh