• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Evo kod mene, (okolica Vinkovaca) palo malo kiše, bilo i leda kao manji orasi, ali kratko možda četiri pet minuta padalo. Nije bilo veče štete od leda.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Požega nahebala, taman rekao ukućanima da tamo negdje sigurno udara kada sam gledao radar. Ja za svaki slučaj sve svoje stavio pod krov, samo strepim za usjeve. Mada za sada me sve obilazi... Ne znam kako je Vukovar prošao, oni su i početkom mjeseca imali leda, a vidim da su se i oni malo ljubičastili prije Vinkovaca danas.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Požega je prošla užasno, masa razbijenih auta, usjevi...šupe...kuće...užas
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Dok je "bravar" bio živ bilo je tu i nekih raketa protiv tuče,a sad je bitno da pada što jače,pa bude onda tu" halo Bing ovdje brat" Po domače "poso cvjeta ali smrdi"
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,740
Da "protugradne rakete" su zabranili, ili zapravo nemaju nikada osiguran novac za njihovu nabavu. Daju nam besplatne savjete "osigurajte si imovinu", samo ne savjetuju gdje uzeti novac za to.
Sada su aktualni i zemaljski generatori, ili i tobože letenje s aviončekima tipa Cesna i tretiranje tučonosnih oblaka sa "generatorom" ugrađenim na taj mali avion; MALO MORGEN, baš bi rado to jednom vidio u živo, (jer proveo sam više od pedeset godina života pokraj aerodroma) tu prdalicu od aviončeka da uliječe u tučonosni oblak i zasijava ga "reagenskom"...
2008_04_29_avion_s_generatorom_400.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,740
Nekada davno dok sam ja bio jako mali, tamo starosti do 10 godina, seoski je zvonar uvijek zvonio dok su nailazili opaki i tamni oblaci, prijeteče nevrijeme.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok moji forumasi,evo objavio vezano za ovu temu u temi korona ,mozete procitati i shvatiti sto se desava.Takodjer ima i firma koja se bavi proizvodnjom vremena po narudzbi...WEATER MODIFICATION Incorporated ukucajte i citajte,kako se utjece na vrijeme no NATO to radi na veliko i po narudzbi,npr. netko plati da vama nevrijeme sve unisti jer ste mu konkurencija i avioni polete(pratite njihove tragove). 🙋‍♂️
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Jel se igdje koristi metoda crkvenog zvona? Recimo kod mene u selu to rade...upale crkveno zvono pred nevrijeme jer ono navodno razbija oblake
A da možda, onak za svaki slučaj, spalite na lomači koju babu i njezinu mačku usput? Mislim...ne može škoditi, a možda pomogne.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Bok moji forumasi,evo objavio vezano za ovu temu u temi korona ,mozete procitati i shvatiti sto se desava.Takodjer ima i firma koja se bavi proizvodnjom vremena po narudzbi...WEATER MODIFICATION Incorporated ukucajte i citajte,kako se utjece na vrijeme no NATO to radi na veliko i po narudzbi,npr. netko plati da vama nevrijeme sve unisti jer ste mu konkurencija i avioni polete(pratite njihove tragove). 🙋‍♂️
Alaj ga ti drobiš stalno pa to su čuda. More biti da je neko platil dva puta da Požega nema ničega,ima smisla.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Jel se igdje koristi metoda crkvenog zvona? Recimo kod mene u selu to rade...upale crkveno zvono pred nevrijeme jer ono navodno razbija oblake

Je, i puška bez metaka ubija medvjeda 😜😂😂
Ne umanjujem vrijednosti religije, ali mislim da smo lagano svi izašli iz konzerve i crkvene porte, barem mlađe generacije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
@hotela, ma ti si jedan stari teoretičar zavjera (mi stari bi rekli "bedak") 🤔
Ljudi ne vjeruju neke stvari ni kad vide svojim očima, a kamoli nekoj priči.
Vjeruju samo bajkama s televizije (zato se i zovu "šarene laži").
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Je, i puška bez metaka ubija medvjeda 😜😂😂
Ne umanjujem vrijednosti religije, ali mislim da smo lagano svi izašli iz konzerve i crkvene porte, barem mlađe generacije.
Nažalost...samo mislite da ste sad slobodni ... ;)

Zvonjava uzrokuje titranje zvuka (vibracije), a one su čudo. Ne možemo niti pojmiti kakvog utjecaja mogu imati, pa zato sve staro ne treba odbacivati u ime "moderne znanosti" koja stvara više nedoumica nego rješenja ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,882
Koliko ja znam netko je zabranio te rakete
Pa zabranile su osiguravajuće kuće, jedino oni imaju neke koristi. :mad:
A inače smo rakete (protugradne) potrošili u ratu! :p
Je l se igdje koristi metoda crkvenog zvona? Recimo kod mene u selu to rade...upale crkveno zvono pred nevrijeme jer ono navodno razbija oblake
Onaj gore nas je najprije zajebo i porušio svoje "društvene domove". Tako da danas postoji negdje neka samorušeća zgrada bez tornja!:unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Vidim kolege tjerate i dalje zajebanciju,no kad ostanete brez gaca,kad vas banke ogule onda cete shvatiti.
Vidim kolega ZJ je upoznat na koji nacin zvono djeluje,na slican nacin oni stvaraju nevremena kao i zaprasivanjem avionima.
Maloprije bila vizualna kontrola pri meni,letjelo u roku pola sata 5 aviona(oko pola dva)za svima samo kratki "kondezacijski trag" za jednim ni trunke,znaci nema vise po citavoj duzini svoda ko prije,ponestaje im djelovanje i slabi,mi znamo zasto.🤫
Nek vam potvrde kolege s moga podrucja(Medjimurje)kako je sinoc navece gadno nebo izgledalo,no nista od nevremena,mi znamo zasto.....more se pjeni jeebe se meni.
Doci ce vam iz dupeta u glavu,oprostite sto sam direktan i pomalo grub na rijecima,no to je za vase dobro.

Sve vas voli vas Hotela i nista vam ne zamjeram,ovu skolu morate proci. 🙋‍♂️
 

Najnoviji postovi

Na vrh