• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Jučer navečer je pri nama ovak izgledalo:
- s istoka ("prema Požegi") vrlo čudni oblak:
Oblaci2.jpg

- sa sjeverne strane ("od Međimurja") izgledalo je kak da dolazi cunami:
Oblaci3.jpg
Na žalost, ova slika ne prikazuje tak zastrašujuće boje, kakve su stvarno bile.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ovaj video sam ja snimil prije 8 godina.
Puno zastrasujuče od ovih slika a isto se tresla brda a rodio se miš.... ako se dobro sječam puhalo je a ispalo samo par kapi kiše

 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moj kolega kupljenec,vidim ti si stvarno izgubljen no nisi jedini,mnogo vas je pretsrasenih.Non stop pitas a kaj da delamo a nikaj ne delas,pa mrdnite tu guzicu vec jednom.
Neces da se informiras,buljis u TV,vjerujes sistemu i ovim lopuzima na vlasti,ponekad se pitam dal nisi njihov. 🙃
Kao prvo ako imas muda skini masku,ne nosim je nigdje(FFP2) u Austriji kao SLO te i horvatistanu(nazalost)sa nikim se ne svadjam i zivim svoj zivot.
Oslobodite se ljudi svih okova,cega se bojite,citajte
ustav,nedajte da vas gaze jer niste robovi.
Neznam kolega al imam te rad,da znas i ne srdim se na tebe ni na ostale jer tesko je shvatiti istinu kad te lazu citavi zivot.
Internet je golema enciklopedija,trazite i naci cete,sve je objavljeno i mnogo nas zna a oni takodjer znaju da ZNAMO ISTINU.🙋‍♂️
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ok,nek ti to sve znaš i nek mi to sve saznamo i razotkrijemo i kaj onda???
Kaj smo s tim dobili osim kaj nas budu ljudi oko nas čudno gledali i slušali ko mi svi tebe i smijali se i pričali drugima kak smo prešvikali jer smo čitali postove od nekog luđaka???

Neko novi nek dojde na forum i počne ovo čitati bude istog trena nestal s foruma i mislil si kam je to došel. Vidiš da te niko ne doživljava pa onda mali smiri strasti,bilo bi nam drago.
Hvala
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Nažalost...samo mislite da ste sad slobodni ... ;)

Zvonjava uzrokuje titranje zvuka (vibracije), a one su čudo. Ne možemo niti pojmiti kakvog utjecaja mogu imati, pa zato sve staro ne treba odbacivati u ime "moderne znanosti" koja stvara više nedoumica nego rješenja ;)
Što se tiče zvonjave,tj.prenosa zvuka- (vibracije) u obrani od tuče se može diskutirati dali pomaže ili ne. Ali tu već treba biti malo i " potkovan" na polju znanosti koja nosi naziv Fizika.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ohoo, imamo još jednu temu koju nam gosp. Teoretičar truje. Poštovana moderaturo, molim Vas...
Kaj bi ti sa moderaturom? Ako ti ne paše kaj kolega piše stavi ga na ignore pa nebuš moral čitati teorije zavjera. Pred 30 let je puno dobrih ljudi izgubilo glavu da bi mi danas mogli reći svoje mišljenje bez da itko bude cenzuriran i da ga se na silu ušutkava.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Kolko ja znam off topic je zabranjen, a gosp. Poštovani u zadnjem svojem postu nije napisao ništa vezano uz 'Vremenske prilike-neprilike', već o FFP2, TVima i enciklopedijama.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Svaki bedak ima svoje veselje pa tak i ovaj tak da nek i dalje trusi taj svoj tudum ili ti hotelu pa bude možda riješil još koji svjetski misterij. A to da se neko boril da bi mi danas imali slobodu nema veze sa forumom i temom u kojoj se drobe gluposti. Nek se otvori tema #Hoteline mudrosti# pa nek tam onaj ko voli upija mudrost.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
LJudi pratite sto ce se nocas dogadjati u Austrijskim vecim gradovima kao i Slovenskim,sprema se gadno no andjeli ce probati umanjiti zlo. 🙋‍♂️
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Svaki bedak ima svoje veselje pa tak i ovaj tak da nek i dalje trusi taj svoj tudum ili ti hotelu pa bude možda riješil još koji svjetski misterij. A to da se neko boril da bi mi danas imali slobodu nema veze sa forumom i temom u kojoj se drobe gluposti. Nek se otvori tema #Hoteline mudrosti# pa nek tam onaj ko voli upija mudrost.
Slažem se s tobom i jedan mali dodatak:

"Demokracija će platiti zato što će pokušati da odgovara svima. Siromasi će htjeti imetak bogatih. Demokracija će im to dati. Mladi će htjeti da budu uvažavani kao stari, žene će htjeti da budu kao muškarci, stranci ce htjeti prava starosjedilaca. Demokracija će im to dati! Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije, a demokracija će im to dati.

Kada lopovi i prevaranti preuzmu vlast, jer kriminalci i zločinci teže za moći, nastat će gora tiranija nego u bilo koje vrijeme monarhije i oligarhije."

Sokrat, 470-399 prije Krista
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
...Kada lopovi i prevaranti preuzmu vlast, jer kriminalci i zločinci teže za moći, nastat će gora tiranija nego u bilo koje vrijeme monarhije i oligarhije."

Sokrat, 470-399 prije Krista
Pa to imamo u HR od kad je zadnja garnitura na vlasti (vidljivije nego prije 20-tak godina)...naročito zadnjih godinu i pol...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
LJudi pratite sto ce se nocas dogadjati u Austrijskim vecim gradovima kao i Slovenskim,sprema se gadno no andjeli ce probati umanjiti zlo. 🙋‍♂️
I kaj se to gadno dogodilo? Nismo niš čuli??
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Pa to imamo u HR od kad je zadnja garnitura na vlasti (vidljivije nego prije 20-tak godina)...naročito zadnjih godinu i pol...
Kao komentar samo citiram izjavu gospodina Ivice T.: Državi koja ima ovakve vođe neprijatelji nisu ni potrebni.

A tekst o Demokraciji sam zalijepio samo radi toga da ukažem da danas "svi misle da smiju i mogu ama baš sve". Ja se iz jako puno razloga s time ne mogu složiti... Na Demokraciju se poziva svako malo i onaj koji me na ovom forumu bez ikakvog argumenta prozvao fašistom itd., da ne duljim.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nažalost...samo mislite da ste sad slobodni ... ;)

Zvonjava uzrokuje titranje zvuka (vibracije), a one su čudo. Ne možemo niti pojmiti kakvog utjecaja mogu imati, pa zato sve staro ne treba odbacivati u ime "moderne znanosti" koja stvara više nedoumica nego rješenja ;)
Nisam ja baš toliko glumpast koliko se pravim i nadasve najviše se zahebavam u svojim postovima, jer nažalost nije mi puno toga ostalo sem zahebancije. Dobro sam upoznat i sa vibracijama, ali moj post je bio sarkastičan prvenstveno.
Ne mislim da sam slobodan, niti itko od nas sve dok imaš obveze prema nekome, dali si stvarno slobodan? Slobodni su oni u Aljasci što žive sami od/za sebe, e to je sloboda.
Nažalost, danas svi stariji gledaju kako je nekada bilo i pokušavaju nas mlade uvuči u nekakvu melankoliju čangrizavosti, daj se ljudi manite čorava posla, svak ima svoje veselje, nek se proveseli kako on to želi, ako ga sutra bude bolila glava, sam si je za to kriv, ne? I ne, nije ovo ništa na osobnoj razini. Ne moram dalje od svog rodnog stabla da bih vidio sve što mogu precrtati na širi krug oko sebe.

Samo hoću reći, prekratak je život da bi se živjelo kako ti netko zacrta, bio to roditelj, supružnik, odvjetnik, državnik, liječnik. Svatko ima pravo izbora, koliko mi se čini sada je i to postao problem...
Ugl. Tempo života je postao jako brz i ako se spotakneš i padneš, nitko te neće čekati niti ruku pružiti da se ustaneš, još će te zatući kakvom palijom ako mu za to daš šansu.

Zato, moj savjet svima je, manje sekiracije zbog drugih što "ne slušaju" i soljenja pameti, više se okrenite sebi i napravite nešto za sebe jer sve kreće od pojedinca. Sve se može kad se hoće, a ako se neće, nađe se izgovor 😉 Ovo drugo je postalo svakodnevica...

Ohh, i da ostanem na temi. Nije padala kiša, sunčano je, nadam se žetvi uskoro, samo da ne bude leda.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Zato, moj savjet svima je, manje sekiracije zbog drugih što "ne slušaju" i soljenja pameti, više se okrenite sebi i napravite nešto za sebe jer sve kreće od pojedinca. Sve se može kad se hoće, a ako se neće, nađe se izgovor 😉 Ovo drugo je postalo svakodnevica...
Pa to @hotela stalno i govori, samo kaj to mnogi ne vide ;)
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Da to dotični tako kaže nikome niš, a on drobi o nekakvom Weather Modificationu bog te pitaj čemu, ak se tak razme nek mi da IBANa od Billa Gatesa ili nek pošaljem Plenkiju pa mu ovaj proslijedi, naručil bi kiše malo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh