domy_os
Iskusan lik
- Tu od
- 18 Lip 2021
- Poruka
- 1,522
Naravno da se koristi Stihl, a ne tu neka Husqvarna...![]()
Heroji iz Jesenja: Pješice se probijali kroz snijeg da bi oslobodili ljude 'zatočene' snijegom
Mlada vatrogaskinja i sedam vatrogasaca pješačili su 5 kilometarawww.zagorje.com

