• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

#Pajdaš

Član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
31
na jednom kraju Hr poplave a na drugom kraju istoku velika suša, bunari koji nisu nikad sad su presušili...
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
809
Kod mene pumpa stala, nema vode, ali spustit ću je do dna, imam još 6 m do dna bunara. Bio je pljusak, samo nedovoljan, manje od 5 litara.
 

#Pajdaš

Član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
31
Kod mene pumpa stala, nema vode, ali spustit ću je do dna, imam još 6 m do dna bunara. Bio je pljusak, samo nedovoljan, manje od 5 litara.
kod mene između 1.03 i 13.05 sva četiri bunara koja imam su presušila...jučer sam gledao, ni u jednom se razina vode još nije podigla ni nakon 2ipol mj
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,512
meni se iz slovenije približava opasno sranje...vjetar je pojačao...s obzirom na vrućinu i sparinu ne očekujem dobro...sad je opet pitanje kak bude to vjetar odnesel i di bude zahvatilo...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,512
Za sad jos samo vjetar. Par sitnih kapi kise palo. Ako tako prode bit ce dobro. U Sloveniji bila i tuca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh