• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vtz 2048

Hapi

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
14
VTZ 2048a , radilica ili mašina?

Otišla mi je radilica na Vladimircu 2048a, 2002. godina, 39kw, znači mašina sa tri cilindra i zračnim hlađenjem

Gledao sam malo cijene kod nas i mađarskoj i kreće oko 1000 i više eura, dok gledam u Rusiji se prodaju u pola cijene, tj. oko 500e.

Zanima ma da li bi se kod nas dalo naći nešto jeftinije ? Ili ako netko zna gdje bi se izvana to moglo naručiti ?
Odgovaralo bi mi ako netko ima i cijeli mašinu za dijelove bitno da je radilica ispravna ili ako netko imam kakv drugi savjet/informacije gdje bi se mogla nabaviti ta radilica i da li možda odgovara od nekog drugog traktora, pošto se priča da je ova mašina zapravo kopija Deutzove? Koliko sam uspio saznati oznake mašine je D130

Hvala unaprijed
 
Posljednje uređivanje:

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
Nešto mi to puno zvuči samo za radilicu.

Mora bit u Mađarskoj jeftinije ili u Srbiji (recimo u Novom Sadu imaš dućane s rezervnim dijelovima za ruske traktore koje drže ukrajinci). Kod nas deru.

Za nuždu mogao bi ubacit motor dvoklipac od vladimirca t-25.
 

Hapi

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
14
Eto pitao i po mađi i u srbiji, slične us cijene, čak i nešto preko 1000€, i meni se to čini previše, pa zbog toga i tražim nešto povoljnije, u bosni se da naći nešto jeftinije, ali još nije to to.
Pa eto ako netko ima bilo kakvu informaciju, bio bih mu zahvalan
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365

Prilozi

  • vizitke za ruske traktore.jpg
    vizitke za ruske traktore.jpg
    53.5 KB · Pregleda: 757
Posljednje uređivanje:

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Koja bi bila cijena traktoru... takvom, bez motora? :(blush):
Ako se odlučiš na prodaju -
javi mi na Privatne poruke ili na motohod@yahoo.com

...može se tu gore spakovati puno bolji motor od originalnog. :icon_mrgreen:
 

Hapi

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
14
Ceki puno hvala na ovim vizitkama, nadam se da ce se nesto pronaci. Traktor je kupljen takav i namjera ga je složiti tako da ne bi isao u prodaju. Vjerujem da bi mogla ici i neka druga masina gore, samo neznam koliko bi toga trebalo prepravljati, pa mislim da je za sad bolje ostaviti u originalu
 

domi1990

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
1
Re: Vladimirec T-25

Pozdrav, imam Vladimirca 2048A i kod većeg opterečenja( npr. oranja) iskače mi mjenjač iz prve spore pa me zanima jei neko imal takvih problema i kako ga rješit.
 

bgrabrovec

Novi član
Tu od
22 Stu 2015
Poruka
4
Ako nisi riješio problem iskakanja traktora iz brzine mogu ti ja pitati majstora šta je napravio jer je i mene to isto mučilo, a koliko se sječam nije mu to neki problem složiti! :drink:

Na koliko se podešava zazor ventila usis i ispuh na vtz 2048A nemam knjigu pa neznam? :icon_hang:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Ovako laku zemlju može orati i bez klipova u motoru hehe .
 

Msucur

Novi član
Tu od
21 Sij 2016
Poruka
2
Pozdrav
Prilikom oranja traktor vladimirec 2048a iskace iz brzine i kod najsporije brzine tuce nesto u getribi. Je li neko ima ovakvih problema i kako ih je rijesio?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Rasklopiš mjenjač i zamijeniš zupčanik kojem fali zuba.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Slučajno malo znam o njima , a nisam ni ja vidovit , može biti svašta a meni je nekako ovo razumno.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
0,3 ako se dobro sjećam.
Nećeš pogriješiti koliko god da staviš , ruski je to motor , trpe oni razlike samo da nije nategnut.
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Imam VTZ2048...pritisak tlaka u zadnjim gumama je 2.5 koliko i pise na gumama...a koliko mora biti na prednjim gumama?

Problem sa paljenjem...ima struje al nikako da upali...bio kod elektricara nesto radio na njemu i neko vrijeme je palio iz prve, a sad opet nece, kao da negdje gubi kontakt...kako da to popravim, di bi mogo biti kvar? Palim ga direkt na anlaseru, al nemogu vise tako....pomagajte...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Zavisno od radnji koje radiš to je možda malo i previše pritiska.

Pa provjeri sve od automata pa unazad preko bravice i onog releja kojeg on mislim ima.
 
Na vrh