• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Warfama prikolice

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
novi sam ovdje...zanimaju me iskustva i dali ima zastupništva u hrvatskoj za ove poljske prikolice, tražeći po oglasnicima kod nas nisam naišao na ništa slično a ovakav model bi mi bi taman tj. za prijevoz mini bagera i rasutog materijala (zetor6340)..
http://otomoto.pl/pol-mot-warfama-t-042-A72741.html
http://warfama.pl/wfm/index.php?main=10000&main2=101&item=910&lang=2

Možda jedino da se raspitaš u Jurvalu u Vrbovcu. Oni su ih uvozili prije, pa su sad prešli na pronarice.
 
D

dxd4876

Guest
Možda jedino da se raspitaš u Jurvalu u Vrbovcu. Oni su ih uvozili prije, pa su sad prešli na pronarice.

Probat ću! hvala! a mišljena o prikolici, dali vrijedi nova te novce??
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Probat ću! hvala! a mišljena o prikolici, dali vrijedi nova te novce??

Ovisi kolko i za šta je koristiš. Evo, npr, pronar 5 t, jedna osovina, 400x200 sanduk... , zadnja cijena koju znam prije 2 godine je bila 9 i neš tisuća eura.. Šta na njoj ima da vrijedi tolke novce??
 
D

dxd4876

Guest
pa koristio bi ju prijevoz bagera, kod iskopa, prijevoz šute...sada imam od tamića prepravitu ali mi je mala! ova mi se sviđa zbog male težine i meni dosta velike nosivosti...a naviše mi se sviđa ovaj način klackalice na tandemki nije kao na pronarici da ima gibnjeve...ovo mi više paše za grube terene...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
pa koristio bi ju prijevoz bagera, kod iskopa, prijevoz šute...sada imam od tamića prepravitu ali mi je mala! ova mi se sviđa zbog male težine i meni dosta velike nosivosti...a naviše mi se sviđa ovaj način klackalice na tandemki nije kao na pronarici da ima gibnjeve...ovo mi više paše za grube terene...

Kolega Slafko ti ima nove prikolice Colono u svim izvedbama, i mislim da ima dosta prihvatljive cijene s obzirom na susjede, pa probaj kod njega možda nešto pronaći ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pitaj ŠANANU on je dao tu sliku prikolice od njegovog rođaka

A ova Warfarma od kolege je za gnoj....nema u mojem kraju nikakve takve prikolice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh