• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

WELGER prikolice

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Zaključavanje sanduka ima večina prikolica koja ima izvod za kipu na stražnjoj strani,samo treba znat koristit :icon_e_wink:,,

Dobra ova Welgerica,čak se i meni bolje čini 2 cilindra nego jedan,mana bi mogla bit da sporije diže...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Svaka bi trebala imat ventil naprijed obavezno i ventil nazad ako ima izvod za drugu prikolicu. Inace nema sanse da je otkacis s podignutim sandukom
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al ova ima to zasebno.
Naša pronarka ima samo za preusmjeravanje očeš njen sanduk ili za priključak druge prikolice iza, no neznam kak s tim zaključati.
Ak ga staviš na pol nevjerujem da bude funkcioniralo, a opet ak ga okrenem na drugi izlaz može probiti iza priključnicu ako je pod teretom, tak da nebi se baš igral s tim.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Samo ti okreni ventil na drugu stranu,znači za kipanje zadnje prikolice..Priključnicu iza nebi smjelo probiti,to je složeno za takve stvari..
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Mike odlična prikolica. Ako sam dobro razumio ta naletna kočnica ako je ajmo reč ukopčana ona neče kočit kada ideš u rikverc osim kada naglo se zaletiš ko kad ideš niz brdo? Dali se takve prikolice mogu registrirat sa naletnom kočnicom? Kolika je bila cijena ako nije tajna? U potrazi sam za takvom švabicom sa naletnom kočnicom.

da, ima amortizera na rudu, treba španer kojim se regulira kočenje biti dobro poriktan da ne koči dok se rikvercira...nebi vjerovali ali po ravnom full natovarenu žitom ju vlečem z malim ferkom i nema nikakvih problema ni zacukivanja.nisam ju registriral kad nemam papire za nju pa neznam kak ta priča stoji...platil sam ju 34 tis.kn,a nova pronarka 6t je taj puta bila na nekoj akciji oko 72 s pdv-om...danas ju nebi mjenjal za nikakvu novu pronarku jer sam delal sa pronarkama 6t i daleko se teže vleču nego ona koja je veća.

Dobra ova Welgerica,čak se i meni bolje čini 2 cilindra nego jedan,mana bi mogla bit da sporije diže...

istina malo sporije diže,ali najviše me živcira kaj užasno sporo spušta...e sad ima ona na razvodniku neke šarafce,ali neće mi se prčkati po tome da se spi**** nekaj...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači i ta tvoja sporo spušta, tak je i kod ove, pa poludiš dok spusti :)
Mi smo se več bojali da je u nečem problem, al očito je to tak nariktano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh