• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Još malo:partyman: Yami na prikolici- Yami sa prikolicom,

Sad da pišem svašta , neću, traktor predobro poznam i što reći nego "neka te služi bez greške barem koliko je i mene" . :partyman:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Zaboravio sam pokazati najvažniji dio;):partyman:
 

Prilozi

  • PB260477 A.JPG
    PB260477 A.JPG
    39.7 KB · Pregleda: 294

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
Pozdrav svima.....pratim ovu temu vec neko vrijeme,i svi ste prestali sa aktivnim pisanjem sa svojim iskustvima,ili vam je tema postala dosada...vremena vjerujem da imate toliko jer je sezona sa strojevima uveliko gotova hehehh.....strojevi oprani i pod supama... pozzz
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Dali je to držač za lozovaču ili ožujsko :scratch:rolfer::partyman:

Znaš kako ide- ovisno od vremenskih prilika i temperature "motora":drinkers::partyman:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
provjerio ulje i antifriz,crko mi akumulator pa morao kupiti za japanske aute zbog malih klema 45 ah 480 kn.
stari bio panasonic još vjerovatno iz japana,nigdje ništa latinice nije pisalo na njemu.ulio antifriz u pumpu od atomizera da mi se nebi dogodilo kao prošle godine pa puko blok pumpe.
uglavnom sve je spremno za zimski san
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Evo kako se uređuju janmari prije nego dođu nama pod nogu:p
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=TKX36Rpjc54[/YT]
Ne morate vjerovati ali ovaj se tip pretplatio na moj video :lol:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
poštovane kolege sretni vam blagdani i želim vam puno zdravlja a ono drugo će doći samo od sebe.

pitaju me mnogi "al je tema mrtva?" tema nije mrtva ali sad nema radova u polju.budući da mali broj vlasnika japanaca onda se i malo kvare:p.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Evo ralice!:gitarist:
Radi i na snijegu i na zemlji.:partyman:
 

Prilozi

  • P1140500.JPG
    P1140500.JPG
    39.3 KB · Pregleda: 199
  • P1140496.JPG
    P1140496.JPG
    42.7 KB · Pregleda: 184
  • P1140497.JPG
    P1140497.JPG
    38.8 KB · Pregleda: 185

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ova ralica je super jer je višenamjenska ...
Dingo svaka čast na ideji :prayer:

Koliko reče da je široka..?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Trazio i dobio sam cjenik iz Japana i bome oni drze dobre cijene, vecina traktora ima kvarove. Koliko sam pogledao uopce ih se ne isplati uvest, barem manje kolicine.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
U biti ovi slabiji do 16ks su i povoljni, ovi jači su skupi.
Ne mogu uploadat na forum, mogu ti poslat na mail. Uspio sam prebacit u txt ali fale godine do kraja i opis kvarova, koji imaju kvar.
 

Prilozi

  • Stock.txt
    14.9 KB · Pregleda: 1,376

NENO043

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
33
Ne vidim kako dižeš ralicu?

Trenutno ručno jer sam stroj kupio tek nedavno, kad zatopli i bude vremena za modifikaciju napravit ću hidraulično podizanje ili na zadnji hidraulik preko sajle, još ću vidjeti. Ovo smo danas iz dosade ja i djete otišli malo do vinograda i da vidimo hoće li uopće upaliti :lol:
 

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
20130118120301.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Najnoviji postovi

Na vrh