• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
ovako izgleda original....
20121108113608.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Evo da malo i ja mali update napravim.Pošto mi je hladnjak poceo pišat
onda sam krenuo raskopavat
20121219121910.jpg


20121219121839.jpg


20121219121819.jpg


20121219115630.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Sremsi

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
37
Poštovanje. Procito sam veci dio ove teme. Ovako u dilemi sam pa bih trebao vas savjet. U ponudi imam yanmara od 16 konja za 25 000kn i u toj vrjedonsti tomu vinkovića. Pa htio cut vase misljenje koji je od njih bolji, isplativiji, manji potrošač? Ja bi ga koristio za košnju vočnjaka i frezanje vrta.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Poštovanje. Procito sam veci dio ove teme. Ovako u dilemi sam pa bih trebao vas savjet. U ponudi imam yanmara od 16 konja za 25 000kn i u toj vrjedonsti tomu vinkovića. Pa htio cut vase misljenje koji je od njih bolji, isplativiji, manji potrošač? Ja bi ga koristio za košnju vočnjaka i frezanje vrta.

I ja sma bio u istoj dilemi pa sam postavio slično ( isto ) pitanje , evo sve ti piše u ovoj temi.

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=25627

A ovdije sam obrazložio zašto sam kupio Yanmara

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=25627&page=21

Htio bih samo još napisati da će svi oni koji imaju Tomu ( a nisu probali Yanmara ) reći da je Tomo bolji .

Isto tako oni što ima ju Yanmara reće da je Yanmar bolji.

Ovo pišem čisto iz razloga de nebi došlo do prepucavanja i svađe , što je već bio slučaj .

Uzmi si vremena pa pročitaj obadvije teme o Yanmaru pa sam odluči .

Sretno
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Htio bih samo još napisati da će svi oni koji imaju Tomu ( a nisu probali Yanmara ) reći da je Tomo bolji .

Isto tako oni što ima ju Yanmara reće da je Yanmar bolji.

Ovo pišem čisto iz razloga de nebi došlo do prepucavanja i svađe , što je već bio slučaj .

Izgleda da sam ja jedini na forumu koji je prvo imao tomu pa janmara i ovaj drugi mi se pokazao puno bolji...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
svaki je dobar ako je u odličnom stanju a ako je krš onda nevalja nijedan...opet zavisi ko šta želi radit i u koim uvjetima tako da ti ništa pametno nemogu reć a znaš ono ,,svaki cigo svog konja hvali,,:cool2:
 

Sremsi

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
37
Poštovanje kolega SnakE. Tvoje je mišljenje da je imt 539 najbolji ali nemora znacit da je najbolji.
 

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
mali fergo je univerzalni traktor tko ga ima zna na sto mislim....
kolega Sremsi i koji ste odabrali TV ili yanmar???
 
Posljednje uređivanje:
S

salinjo

Guest
Pozdrav svima,

nedavno sam kupio Yanmara, model 1500. Zanima me koja bi bocna kosa bila najbolja za njega. Kad sam se raspitivao, rekli su mi da paše IMT - ova, ali bi htio provjeriti da znam šta da tražim.

Hvala...
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pozdrav svima,

nedavno sam kupio Yanmara, model 1500. Zanima me koja bi bocna kosa bila najbolja za njega. Kad sam se raspitivao, rekli su mi da paše IMT - ova, ali bi htio provjeriti da znam šta da tražim.

Hvala...
Ako misliš na onu što se kvači na zadnje poluge, ta ne paše ali preurediti se da :drink:
Ja sam kvačio oltovu ali sa večim traktorom od 20 ks...
 

Najnoviji postovi

Na vrh