• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zakup zemljista

B

bvrhove4

Guest
Zanima me kolko placate najam ako obradujete tudu zemlju da li godisnje ili mjesecni i da li je dovoljno samo kod javnog biljeznika.Ja obraduje oko 20 rali i nemam poticaj jer nitko neda u najam zemlju pa mozda uz neku novcanu naknadu to ostvarim inace temu sam poceo u rubrici SIJACICA

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja placam opcinsku zemlju nekih 7 hektara 25500kn...a inace placam 1000kn ral sa svim papirima za poticaj...

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Također 400-600/ kj ali sa poticajem i stim da su sve zemlje odlicne i d da su uz puteve glavne...namjeravamo uzeti sad od općine jos 20 ha ali to ce vjerojatno biti veća cijena jer ima pametnih koji ce na licitaciji nabijati cjenu..početna je nekih 550kn/ha ai svi će nuditi vjerojano odmah duplo što je i maximum.jbg mozda prođemo negdje jeftinije u sto cisto sumnjam :(

Najnoviji postovi

Na vrh