• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaštitna oprema u šumarstvu

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Je li to stvarno prava guma? Zakaj je meni u glavi da je prava guma črna? 🤔
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,019
Prava guma je bijela. Kasnije se dodaju stvari koje je bojaju... Gume su većinom crne jer se dodaje ugljik koji stabilizira nešto nešto nešto... Bio neki dokumentarac o tome.


Što se čizama tiče. U životu nisam probao bolje. Doslovno ne osjetim da ih nosim, prilagođavaju se svakom pokretu noge.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,595
Da, mislim nešto preko 190.

Ma i ja sam ih gledao i gledao i nađem jeftinije neke prije 2 godine i trajale dosta dugo i jesenas kupim iste i raspadnu se nakon 2 mjeseca...i sad nisam ni gledao cijenu nego napravio spisak što mi treba, dobio paket, pitao koliko košta ukupno i to je to, nekak je lakše kad ne znam točno pošto je što :D

@lijeskakc iz iskustva govoriš :D
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Vjerojatno su čizme bile na nekom modelu sa nalakiranim noktima… I kak tome reći ne…. 🤭
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
742
Žena 41, mali 31 ja 46

Ja sam u Agro Modus đakovo uzeo...42 eura po komadu velike, 35 eura dječje...
Jesu li brojevi veći ili manji? Kod mene igra 44 do 46, kako koji brand. Raspale su mi se postojeće čizme i trebam nove ASAP.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,019
Evo ja inače nosim Adidas 45 1/3... Uzeo sam čizme 46 i malkec su mi velike ako ne nosim debele čarape.

Znači normalni su brojevi
 

Najnoviji postovi

Na vrh