• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zašto koke ne nesu jaja ?!

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
5,169
Ante,
zašto navečer i ujutro. Ima li razlike u efektu da svih 5 sati svijetli ili navečer ili ujutro?

sttipa

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
819
Bit im e produziti dan tako da zimi treba i ujutro i navecer.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
5,169
Sttipa,
"dan" im se produži jednako na oba načina, bilo jednokratnim ili dvokratnim osvjetljenjem.

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
529
Pa ne znam je li potrebno, ja sam to napravio tako jer mi se nekako cinilo prirodnije

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,641
16 kokosi 4 jaja. Maxinalno do 6 ponekad.
Super sam zadovoljan jer kod susjeda od 30 koka samo 2.

Talijanka

Član
Tu od
26 Sij 2020
Poruka
37
Smanjena je dnevna svjetlos jer ranije pada mrak tako da je preporuceno upaliti im svijetlo do 22h i da imaju hrane, pocinju mijenjati perje pa i zbog toga slabije nose ili potpunu prestanu!

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,641
Gledao sam jednom na yutubeu jedna amerikanka dala savjet kako hrani kokosi da joj nesu isto cijelu godinu. Stalno imaju srot na raspolaganju, zatim oko podne dobiju kukuruz u zrnu koliko mogu pojesti od jednom i cetri snite suhog kruha. I to je sva mudrost s tim da su unutar malog prostora na goloj zemlji.

Najnoviji postovi

Na vrh