• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zeolit

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
ovakve slike kukuruze su mogu poslikati bilo gdje, moja kukuruza naspram susjedove izgleda još bolje tj još je veča razlika, bez zrnca zeolita

i od mog susjeda je veča ali sijao je par dana prije mene i moju su riješile sovice i presijavano je i njegova izgleda kao gora naspram moje a od tasta nije ništa veča ni naprednija a sijano dan razlike i još je bacio 200 kila uree na hektar i 300 kila 15 15 15
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dečki moji, sve je to relativno...pogotovo ove godine, na nekm lošijim zemljama imam bolji kukuruz nego na nekim boljima zemljama.
Ima kolega zeolit u pokusu pa budemo vidjeliel kaj znači ili ne.
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
I na kraju 2013. opet bila sušna. Da li je tko probao sa zeolitom i probio 16t/ha.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Mislim da je neko sa foruma imal 18t/ha ali neznam jel je koristil zeolit.
 

ipetricevic969

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Poruka
21
tko je koristio zeolit ove godine 2015,i kako se pokazao na kukuruzu,
-gdje ste ga kupovali i po kojoj cijeni....?
 

Najnoviji postovi

Na vrh