• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 12245

G

grga05

Guest
decki sta mislite o zetoru 12245 ja bih ga kupio ali kod mene ga nema nitko da se posavjetujem
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Zavisi o cijeni i stanju. Malo zastario za današnje pojmove (spor, neokretan), a inače veliki radnik. Ako znaš i hoćeš sam popravljati, uglavnom dobra kupnja.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
decki sta mislite o zetoru 12245 ja bih ga kupio ali kod mene ga nema nitko da se posavjetujem

ak je onaj s njuškala on je u dobrom stanju nije neš potrgano po slikama se vidi sam kakav je motor i mjenjač:?::?::?:to je pitanje:!::!::partyman::scratch:scratch
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
mislim da u karlovačkoj pivovari imaju takvog zetora.
Svakodnevno se pali i vuče nekakvu grdosiju od cisterne....
Imam negdje slike, čak i snimku hladnog starta samo moram potražit po starim mobitelima...
 
G

grga05

Guest
Zetor 12245

Kakav je potrosac 12245,i kolike plugove moze vuci kod nas je teska zemlja
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Kakav je potrosac 12245,i kolike plugove moze vuci kod nas je teska zemlja
Potrošač nije velik,ali nije baš ni velik radik,3×16" je njemu taman..
 
G

grga05

Guest
12245

Cuo sam da su mu prednje vuce dosta lose i da ih ima dvije vrste
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
mislim da u karlovačkoj pivovari imaju takvog zetora.
Svakodnevno se pali i vuče nekakvu grdosiju od cisterne....
Imam negdje slike, čak i snimku hladnog starta samo moram potražit po starim mobitelima...

Imali su ursusa, a sad za zetora ne znam
 
Z

zetor4718

Guest
Cuo sam da su mu prednje vuce dosta lose i da ih ima dvije vrste

nemoj uvijek slušat druge,nego daj ti neke slike da vidimo to čudo i jel to neka povoljna cijena??
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
decki sta mislite o zetoru 12245 ja bih ga kupio ali kod mene ga nema nitko da se posavjetujem

I, jesil ga kupio, da vidimo zapazanja?

Rodjak mi odnedavno posjeduje takav,traktor je radjen, nova glava motora i td. prezadovoljan, ali nema podataka, koja ulja koje kolicine idu, zapremina rezervara , jos ako netko na netu zna gdje ima neko upustvo bio bi zahvalan.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Kaj če ti ti podaci, raznorazne zapremine?

Gorivo ispustiš, natočiš do čepa i eto ti podatak.
Ulje iz mjenjača ispustiš, izmjeriš količinu, vidiš koliko dođe novo i nazad natočiš staro.
Motor je priča za sebe, uzmeš 10 litara, ispustiš staro i ako fali novog skočiš u dučan po još, ili odmah u startu uzmeš 20 jer ti 10 sigurno nebu dost.
Vrijeme zamjene raznoraznih ulja zavisi o ulivenoj kvaliteti novog ulja.

Ako te baš u detalje zanimaju ti podaci pošaljem ti broj kam buš zval i sve ti budu pojasnili ;)
 
M

milan74

Guest
zetor zts

ja posjedujem takav traktor i ako kome trebaju bilo kakve imformacije, neka se jave , imam i tvornicki prirucni katalog
 

Najnoviji postovi

Na vrh