• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2511 - filter zraka?

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Dimer je zakon i toplo preporučam svakom tko treba oprat malo veču masnoču,barem se meni pokazao odličan.

Sad pročitao za ovo sa naftom i uljem pa se sjetio kak sam ja jednom frendu došao mjenjat ulje na traktor pa isto on donio ložu i htio sipat da se motor spere malo,to mu ujak rekao da on to uvjek radi,mene skoro šlagiralo
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
nemam tu,budem sutra kad s posla dojdem poslikal..vani curi ko s kabla a to mi je tam u garazi,nije mi blizu...uglavnom pol karnistera je plavo pol bijelo i to se zmučka i postane nekak gusto ko glicerin...
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
Dimer je zakon i toplo preporučam svakom tko treba oprat malo veču masnoču,barem se meni pokazao odličan.

Sad pročitao za ovo sa naftom i uljem pa se sjetio kak sam ja jednom frendu došao mjenjat ulje na traktor pa isto on donio ložu i htio sipat da se motor spere malo,to mu ujak rekao da on to uvjek radi,mene skoro šlagiralo

ja sam to sad prvi put napravil i mislim da mu nisam nikakvu stetu napravil tih pol minute...bar se nadam :icon_rolleyes:
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
na pol litre sam stavil 5 litri vode:icon_lol::icon_lol: i pošprical s špricom za pranje prek kompresora..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
ja sam to sad prvi put napravil i mislim da mu nisam nikakvu stetu napravil tih pol minute...bar se nadam :icon_rolleyes:
Otporan je mali zeko, ali nemoj to više delati :(wait):
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
nebum muha..obecajem..sad bum tebe pital za saki šaraf:icon_lol::icon_lol: da nebum opet kakv zajeb napravil..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Stojim na raspolaganju, a danas sam ti u prolazu mogel malo i pripomoči, ako nisi daleko od glavne ceste ZG-VŽ
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
nisam..2 kilometra..a baš sam gajbu danas dopelal:drink::drink:
Ja morem jednino na njoj sedeti, ako bi i to smel. Neki dan sam na čep od pana stal i devet dana nisam nikam mogel
drunken_smilie.png
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Kolega Tiško jel poznaš ti možda onog lika iz zeline kaj radi kojekakve kipove od bronce i sličnih metala,nemrem se sad sjetit kak se preziva
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
E taj da,ma mislim da i ljeva neke
Bio jednom kod njega,tj kod sina na nekom bregu kao njihov ranč pa rekao ajd da pitam dal poznaš možda ljude
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
Ja morem jednino na njoj sedeti, ako bi i to smel. Neki dan sam na čep od pana stal i devet dana nisam nikam mogel
drunken_smilie.png

veliš skoro si se u čepu ftopil:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Tiško dali je to sredstvo gotovo za koristenje kupljeno tak u kanistru ili se jos razreduje vodom?
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ak se ne varam,a ne varam:(shake):pisao je negdi u prethodnim postovima da ga je rjedio sa vodom
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
rijedi se po uputama 1:30 do 1:80 znači jedna litra koncentrata i 30 do 80 litri vode,al mislim da je to pretjerano..ja sam stavil 0.5 sredstva i 5 litri vode..
 

Najnoviji postovi

Na vrh