• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3320

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Hurlimann H-470A kaže:
jaran mi je u Americi, a ja sam ga prodao vrlo brzo, sada imam zetora 7245. ;)


Prodaješ? zetora 7245?
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
da :D
imam jos nastanju 4 Tome Vinkovica,.. :scratch :lol: :lol:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Hurlimann H-470A kaže:
da :D
imam jos nastanju 4 Tome Vinkovica,.. :scratch :lol: :lol:


cijena slike podaci??!
moze i na pp ili na mail meni isto
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Posalo sam PP, ako bude problema javi se..

slika-1213-2010-04-1270165698-velika.jpg
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
pozdrav svima..
Danas kupio 3320 Zetor 1997 godina.
Nazalost slika nemam nisam kod kuce al bit ce ubrzo.
Molio bih ako neko ima takav traktor ili neko iskustvo sa takvim traktorom da to podijeli samnom.
naprijed hvala..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
pozdrav svima..
Danas kupio 3320 Zetor 1997 godina.
Nazalost slika nemam nisam kod kuce al bit ce ubrzo.
Molio bih ako neko ima takav traktor ili neko iskustvo sa takvim traktorom da to podijeli samnom.
naprijed hvala..

Ja sam ga imao, ali nisam radio nista snjima tako da ti nesmijem nista reci..
Mada je dosta slican 5211..:supz:
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Kolega Basicu,
Hvala na odgovoru..
Znam da su slicni samo je ovaj kao noviji model pa bi trebo bit i malo bolji.
Vrijeme ce pokazet kakav je u stvari i o kakvom se kvalitetu radi.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
razlika izmedu ta dva traktora je kao i izmedu 6211 i 4320 tako je i ovo 5211 i 3320 ista stvar mislim da mi je netko rekao da je samo razlika u hidrauliku i godistu naravno jel ja sam postavio pitanje koja je razlika izmedu 6211 i 4320 imas tu temu pa probaj naci sta imas od prikljucaka za njega i da li ima servo volan?
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
razlika izmedu ta dva traktora je kao i izmedu 6211 i 4320 tako je i ovo 5211 i 3320 ista stvar mislim da mi je netko rekao da je samo razlika u hidrauliku i godistu naravno jel ja sam postavio pitanje koja je razlika izmedu 6211 i 4320 imas tu temu pa probaj naci sta imas od prikljucaka za njega i da li ima servo volan?
Jarane,
ja sam taj traktor vidio na netu i poslo oca da kupi i kupio.Posto ja nisam kod kuce.ONako na slikama mi se svidio.Mislim da ima servo volan i brzi kardan 540-1000.Sta jos ima i kakv je stvarno ja neznam.To tek za mjesec kad odem na odmor.Imam za njega plugove (mislim da ih je travnik proizvodio) dvije brazde,
sijacica 2.5 m za psenicu,tanjirace olt osijek,drljace (zubace).Rasipac za gnojivo,prskalicu 200l i atomizer 440 l morava,frezu a narucio sam malcer i bocnu frezu za vocnjake koje imam.Tako da ce bit dovoljno za pocetak.Imam jos 539 i kosacicu dubravinu koja je na fergi.Dovoljno za moje potrebe..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
razlika izmedu ta dva traktora je kao i izmedu 6211 i 4320 tako je i ovo 5211 i 3320 ista stvar mislim da mi je netko rekao da je samo razlika u hidrauliku i godistu naravno jel ja sam postavio pitanje koja je razlika izmedu 6211 i 4320 imas tu temu pa probaj naci sta imas od prikljucaka za njega i da li ima servo volan?
Razlika ti je u kočnicama. Ovaj novi ima diskove.
Koliko znam i pogon pumpe hidraulike je direktno od motora, tak da hidraulika diže uvijek dok motor radi.
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Razlika ti je u kočnicama. Ovaj novi ima diskove.
Koliko znam i pogon pumpe hidraulike je direktno od motora, tak da hidraulika diže uvijek dok motor radi.

Znaci trebo bi to da bude dobar traktor?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Nisam bas siguran kakve je kocnice imaju 3320, jer ako mislis da ima kocnice kao 7745 onda nije to bas sigurno posto moj nije imao...mozda duplaci imaju drugu vrstu kocnica. ? :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Nisam bas siguran kakve je kocnice imaju 3320, jer ako mislis da ima kocnice kao 7745 onda nije to bas sigurno posto moj nije imao...mozda duplaci imaju drugu vrstu kocnica. ? :scratch
7745 ima ko i 558.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Druze neznam kakve 558 ima, a zetor 7745 i ima ovaj proncip kao na slici, barem ovaj sto ga ja imam.:scratch:scratch

sunp0004u.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Druze neznam kakve 558 ima, a zetor 7745 i ima ovaj proncip kao na slici, barem ovaj sto ga ja imam.:scratch:scratch

sunp0004u.jpg
Drugovi poginuli 41.
To sa slike je princip izvana, ali pricip iz nutra je isti kao na 558.
Ustvari lažem, sličniji je 560 jer su unjega hidraulične kočnice.
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Pumpa, točiš gore na onaj veliki čep na regulatoru i na cijev iza pumpe kad krene čisto ulje, završeno.
Ajde molim te reci mi dal li je tako i na zetoru 3511. Nije mi jasno da li se ulijeva u regulatori i onda iz njega ide i u pumpu ili se ulijeva u svako posebno. Na regulatoru se iznad ulijeva, ispod ima ispust i onaj vijak za nivo ulja. Da li se samo tu ulije ili treba i u pumpu? Koje je najbolje ulje za to?
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Sto se tice zamjene ulja u bosch pumpi, meni je Bobo (hvala jos jednom) ovako objasnio a evo posluzit cu se i njegovom slikom, dakle vijak oznacen crvenom bojom odvrnuti kljucem 21 ili je 24 nisam bas 100% sigg. i donji mali vijak oznacen plavom bojom isto odvrnuti.
Dalje, na prethodno odvrnuti gornji vijak sipati ulje( isto koje sipas i u motor) sve dok dole ne pocne teci cisto ulje i onda ih zavrnuti.Pazi kad budes zavrtao da ne stezes previse da ne odu navoji na pumpi. I ulje u pumpi mjenjas kad i u motoru. Evo slika:




Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh