• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3320

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta
H

Hurlimann H-470A

Guest
Pozdrav, kupio sam zetora 3320, 95 godiste, 1200radnih sati, traktor je kao nov, motor mu je extra bez dimova, itd.. :D
dosao je iz amerike... :D
jel neko imao taj tip i kako se pokazao,... :D
iskustva me interesuju.. :D



:D

:D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kolko si ga platio????
gdi ima izveden auspuh vidim da nije s lijeve strane gdi ga inače imaju.

ima ga moj susjed i nije imao kvarova na njemu doduše ima 500 rh a 1994 godina i naprijed ima amortizere i ide solidno al traktor nikad nije imao pravog posla tak da nije za računati.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
dosao mi je kuci za 6000 €, a auspuh mu je slijeve strane samo sto je izveden skroz ispod zadnje osovine tako da nazad galami :lol: :lol:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
čestitam
stavrno super izgleda i nije puno radio...
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
hvala, :D moramo mu posla naci da vidimo kako ide, :lol: :lol:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Nisi se ništa zeznuo, ja sam ga vozio skoro 10 godina... moj je bio 96 godište, pali i vozi.. jedino šta mu je bila mana cilindar kvačila, tu je stalo ulje propuštao..i otišao je automat na alnaseru jednom.. samo pali i vozi :-D još ti je moj imao kao nekakvo poluautmoatsko kvačilo, recimo kad si vukao s njim prikolicu sa teretom uz brdo, i ako se počeo gušiti, samo si pritisnuo tu papučicu i on si je sam izabarao brzinu dok se ne iščupa.. kad izađeš opet na ravno, pustiš ju i on se vrati sam u brzinu u koju si ga stavio.. jel ima i taj tvoj to?
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
dobro izgleda, nisam vidio zeku sa auspuhom dolje, prednje gume nisu traktorske jel težak na volanu imao sam na imt 560 takve gume napred sreća hidro volan ali u blatu zlo nebi skrenio da ga j...š.neka ti je setno i što manje kvarova
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Bimbo kaže:
dobro izgleda, nisam vidio zeku sa auspuhom dolje, prednje gume nisu traktorske jel težak na volanu imao sam na imt 560 takve gume napred sreća hidro volan ali u blatu zlo nebi skrenio da ga j...š.neka ti je setno i što manje kvarova

traktor ima servo tako da nije uopste tezak na volanu,.. a za kvacilo moram druze provjerit, nisam jos nis radio sa njim tako da jos neznam.. pozz :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Hurlimann H-470A kaže:
dosao mi je kuci za 6000 €, a auspuh mu je slijeve strane samo sto je izveden skroz ispod zadnje osovine tako da nazad galami :lol: :lol:
Mi smo imali takav auspuh na 2511. Nije mi se svidel. I Štore je došel s takvim auspuhom i onda sam ga prepravil na gore.
Bolje je da mu je ispuh ispred lijeve zadnje gume. Tak imam na SAME-u i to je (meni) najbolja izvedba: ne smeta, ne galami i ne dimi po priključcima ili prikolici (pogotovo kad voziš sijeno).
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ili kad kvačiš priključak pa ti dimi u lice, isto smo imali na oba imt-a auspuh dole, odma prvi dan je na svakom otišo gore. Prilikom rada s sijenom (baliranje, okretanje) :blackeye A osobno volim kad je gore.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
ma auspuh je najmanji problem, bitno da je motor i mjenjac OK, ice i kod mene auspuh gore, samo da dodje vrijeme za to, nema sad posla ni za mjesec danas. :D
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
mala razlika,... :scratch :scratch nisam imao 52 tako da ti nesmijem nis reci.. :D
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Zetorboy kaže:
Nisi se ništa zeznuo, ja sam ga vozio skoro 10 godina... moj je bio 96 godište, pali i vozi.. jedino šta mu je bila mana cilindar kvačila, tu je stalo ulje propuštao..i otišao je automat na alnaseru jednom.. samo pali i vozi :-D još ti je moj imao kao nekakvo poluautmoatsko kvačilo, recimo kad si vukao s njim prikolicu sa teretom uz brdo, i ako se počeo gušiti, samo si pritisnuo tu papučicu i on si je sam izabarao brzinu dok se ne iščupa.. kad izađeš opet na ravno, pustiš ju i on se vrati sam u brzinu u koju si ga stavio.. jel ima i taj tvoj to?
na ovom traktoru nemam, ali imao sam to na 6711..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
petar kaže:
A koja je razlika između njega i 5211?
Mislim da je glavna razlika u kočnicama. 33xx bi trebal imati diskove i getriba je za 30km/h, a ne za 25 km/h kao na 52xx
 
C

ceglec

Guest
Pozdrav svima!!!a moze li mi netko reci koliko kosta cilindar kvacila?meni danas crko...sad kad ga najvise trebam!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Pa nije ovo dučan.
Oko 100 kn gornji ili donji.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
jaran mi je u Americi, a ja sam ga prodao vrlo brzo, sada imam zetora 7245. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh