• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 4320

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
zašto NE, RUDDY????

....nemoguće je sinkronizirati prednju vuču sa zadnjom i cijeli njegov mehanizam....da bi ugradio prednju vuču morao bi rasklopiti cijeli zadnji diferencijal i napraviti onaj kardansk iizvod za zadnju vuču...odnosno jednostavno jeftinije ti se isplati kupiti traktor sa tvorničkom ili serijski sa prednjom vučom...
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Trebam pomoć gdje da kupim cilindar od kvačila onaj vanjski koji se vidi iz vana .
Inače traktor je 96 godina .
 

MandiA

Novi član
Tu od
10 Lip 2014
Poruka
27
Re: zetor 4320

pozdrav, danas sam isao pogledat
zetora 4320 iz 2005 god sa 1200 radnih sati
i prednjim utovarivacem i korpom za nju!!
isao je ujca sa mnom i veli da je traktor tip top
.
sada me zanima jer puno za njega 120000 kn??!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: zetor 4320

Jel puno novaca neznam ali prednji utovarivač traži i prednju vuču inače nema u rikverc uz brijeg .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Re: zetor 4320

ti zetori 4320 te linije su za drek, svako tko znam da ga ima samo ima probleme s njim,, naš 4320 nije valjo dok je novi bio imali probleme sa 10 r/s sad je i istrunuo ispod kabine, blatobrani, užas užasa, počinje propišavati lagano a zemlje i blata nije još ni vidio nikad..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: zetor 4320

Starije linije '96.-'97. godina, odlični traktori, znam iz viđenoga koliko kod njega rade i idu i idu uz sitne popravke i redovito održavanje.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Zetorboy; jel to onaj iz firme ? Zar ga nebuš kupil ?
Nije videl blata ali je videl soli. Zato uvijek treba imat mali sloj prašine i blata na njemu da ga štiti od sunca i ostalih nedaća
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Budem ak me zapadne i za smešnu cenu, ali inače da uzimam neš za te pare kolko traži onaj s njuškala, to ne bi dao ni u ludilu zato šta je taj 4320 živi dreš. I da, po zimi imamo živog vraga da upali jel temp oko nule, on jednostavno odumre, a nitko nezna zbog čega.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Imam pitanje u vezi one rucice pokraj sjedala sa oznakama D M P.
Za sto se koristi i da li za njeno pomakivanje ima neka caka ili se zapekla,pa se tesko pomice.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ima več na par mjesta na forumu opisano čemu služi koji od položaja, a i temu imamo o tom Zekanu.
Ta ručica i mora da se teško pomakiva jer unutra ima opruga i "kuglica" koja ju drži u zadanom položaju pa se iz položaja u položaj teže prebacuje ali ostaje u njemu, tj. ne iskače
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
I mislil sam da je o toj ručici već pisano, al baš nemam vremena nekoliko sati pretraživati teme na forumu, pa sam htio brži put za odgovor.
Ja imam poprilično jaku ruku ,ali ju stvarno ne mogu pomaknuti.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Hvala MUHA.
Onda mi još reci kaj sa pomicanjem. Jel bi pomoglo malo WD-40 ili ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Može, ali pazi da ga ne prešpricaš jer u sklopu imaju i lamelice koje isto imaju funkciju kočnice da se ručica nebi sama pomakivala.

Ako ga prepodmažeš onda buš drotom zavezal ili šarafima osigural i opet mir, samo maži
 

Najnoviji postovi

Na vrh