• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ispod onog izbočenog lima u sredini su utvrđivači,ako se ne varam...
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Jel ko skidal kad poklopac s getribe, mislim na poklopac gdje je mjenjac i rucice brza-spora, kardan. Zanima me jer kad ga odserafim da nebudem kaj zmesal jer neznam kaj ima unutra. Tu mi je dihtung pukel i kapa mi ulje, a nisam to nikad raskapal pa da ne zenem kaj. svaki savjet je dobrodošel...
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Upit iz usluge kolega mi hoce staviti pomocne cilindre na hidrauliku da li je to netko vec radio jer nezna gdje tocno se montiraju i kako spojiti na glavni cilindar?
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    72.7 KB · Pregleda: 160

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
U originalu nijedan 5211 nema pomoćni cilindar i prvi problem su bolcni na desnom ramenu hidraulike,i dolje kod nosača gdje se sam cilindar montira,tu treba nešto iskemijati ili kupiti novo.
Ta hidraulika je i bez pomoćnih dosta jaka,svaki priključak s kojim može raditi,može i nositi...
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
A nemaš kam ni spojit crevo jer onaj dio na kučištu kam se šerafi crevo, 5211nema tj. drugačiji je čitavi taj dio...
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Malo da osvježim temu... Jel neko skidal puž od volana na zetoru 5211, traktor ima češku kabinu. Raspal mi se volan i ima dva kruga lufta a neznam od kud da počnem, i pretpostavljam da treba skidat kabinu?!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Ne treba skidati, dovoljno je skinuti kutiju akumulatora i podiči kabinu.
 

zetor88

Novi član
Tu od
1 Sij 2014
Poruka
13
Jel zna netko di se kod nas mogu nabaviti stepenice za 5211
 

Prilozi

  • stepenica_leva.jpg
    stepenica_leva.jpg
    4.1 KB · Pregleda: 34

stjepanf

Novi član
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
7
Pozdrav,

Jel ima netko radionički priručnik od Zetora 5211 ili 5245? Trebao bih za poštelat kvačilo. Hvala.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Ako bi stavio zadnje kotace 12.4 32 umjesto 14.9 28, dali bi dobio sta na krajnjoj brzini i koliko? I koja je procedura na tehnickom za upisivanje
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Znaci nista nebi dobio. Dobar mi je traktor ali je spor pa razmisljam kako bi ga ubrzao
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,547
12,4-36 ... malo brži.
Najbržeg budeš dobil tak da ga zamijeniš za nekog Samea ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,547
16,9-30=12,4-36 ja bi se radije držal te dimenzije...
A kožeš i zamijeniti konusno-tanjurasti par od 3320, pa bude brži i sa standardnim gumama.
 
Na vrh