• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
ne nisam kupil drugu nego 50km za dva sata hahaha

Ili našel novu curu :icon_lol::(clap):

aha pelam ju v kabini i more birati koji menjać oće :(grin):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
-bok dečki jel netko zna gdje bi se mogao nabavit sat ili brojčanik rada za zekana 5211i koja je cijena
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Trgoagencija cca 250kn

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
U Vrbovcu u Kiršu, bar ti to nije daleko ako tvoji domači nemaju.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Imaju ursusov, nije li to sve isto?

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Onda sorry nadezinformaciji, ja sam mislil da 52 jka ima isti okruvli kao medo.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Zna li netko di ima i pošto je komplet alnaser za zetora 5211 ali da je orginalni, imao sam neki vašarski i nije trajo 5 mjeseci košto je 700 kuna?
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Ekipa imam pitanje u vezi svojeg zeke 5211, danas orem i temperatura je na 90 stupnjeva C, i nije mu teško orat i odjednom traktor uspori koda ostanje bez goriva, promjeni zvuk a na iberlauf počne ić dim. ugasil sam ga, pogledal vodu i ulje i sve je bilo ok, upalil ga i još je dvije minute dimil na iberlauf i opet je postalo sve normalno...
prošlu zimu sam menjal klipove i cilindre, leteče i sve dihtunge, radilica je bila dobra i nije ju trebalo brusit, napravil sam od tada cca 50 radnih sati prije oranja...

dali ko zna kaj je dolo traktoru ili ima ko slična iskustva....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Čudna pojava.
Kakve radove si imal prije ovog oranja s njim?
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
odgovor za dadu:pa naš kaj nije imal ali sam danas malo prilijal da bude na maksimumu jer je bilo točno na sredini prije priljevanja, ali onda bi počel odma dimit a ne nakon ral oranja... jedino ak se možda pregrijal a da sat za temperatutu krivo pokazuje, stvarno neznam kaj bi moglo bit....

muha: imal sam malo malčiranja s rotomalčerom malim, a berač je vukel najviše ovu sezonu od jutra do mraka, a prije toga lagane poslove da se razradi(špricanje, sjetvu, i sl)

ugl baš čudna pojava ali sad radi sve normalno, jak je i veselo prima gas jedino kaj me mući zakaj je bacal dim na odušak
 

Najnoviji postovi

Na vrh