• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Sreća u nesreći! Imaś negdje temu izrada traktorske kabine, tamo sam stavio slike sa točnim mjerama kabine.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Samo polako i nikaj se nebu desilo dok sem vukel trupce Zetor je bar 10-tak put svaki dan bil tak u zraku bitno da drži špera i spustiš ga na kočnicama .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,255
Nisam siguran da više domaća kabina prolazi na registraciji. Radije se raspitaj prije nego kaj potrošiš vrijeme i novce.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Inače ne prolaze, ali ako imaš kakvu štelu na tehničkome koja ne pita previše se da još uvek rešiti pod uvjetom da to liči na kabinu a ne kup starog željeza.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Več sam jedamput u jednoj temi objašnjaval, ali u kratkim crtama, pokušal sam iz grabe potegnut van na breg zacvikan hrast, krivi pogled iza, noga u žurbi dole s kuplunga, špera i hop. Ja sam pogurnul ručicu za gašenje i bacil sam se sa traktora u grabu, to ga drži sajla u tom položaju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Stisneš kočnice pa kuplung i polako popuštaš kočnice i traktor se spusti .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pilili su hrast rez po rez dok se nije spustili nježno sam :icon_wink:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: zetor 5211 literetura

Flašincug za prvi kraj, drugi kraj za drugo drevo i španaj, došel je dole kaj beba tolko je hrast na sajli bil zacvikan u koren da nije uopče popustil.
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Re: zetor 5211 literetura

Sreća u nesreći! Imaś negdje temu izrada traktorske kabine, tamo sam stavio slike sa točnim mjerama kabine.

to su dimenzije za Zetora ili? :icon_scratch:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ova kabina na nacrtima je Naglak kabina iz Poljske, takva sa blatobanima, 10000 kn.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Za Ursana velikog je to.
Deset i pol sa staklima, tapacirana iznutra, retrovizori, signalizacija, brisač, blatobrani .... Mnogo para.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Misliš da je mnogo? Pa da ideš kupovati samo stakla i kedere,već te košta pola od te cijene...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Istina, ali i ovu treba pripasivati na Zeksa.
Meni to izgleda jako puno novaca za nekaj kaj nije bog zna kaj i još k tome ne paše.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ne paše na Zeksa?
Bilo je nedavno na njuškalu onih Orašje kabina,za soma eura,ali nemaju grijanje i hlađenje kak su inače imale...
Bila je i prošle godine kabina za 20 000 kn,oriđiđi Zetorova sa svim staklima,blatobranima,platformom i kutijom za akumulator,noviji tip,koji je išel na Zetore od 1997. do 2001. Žal mi je kaj ju nisam tad uzel...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gogo blatobrani i kutije ispod poda i pod ne ulaze u kabinu,to imaju svi zetori bez kabine.
Kabina je gornji postroj bez blatobrana i drugih limova odispod.
 

Najnoviji postovi

Na vrh