• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta
K

klima

Guest
zetor 5211 literetura

Ako netko ima knjigu (uputstvo) za zetor 5211 u nekom elektronskom obliku (pdf) ili slično neka se javi.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: zetor 5211 literetura

ja ti imam ali knjigu od zetora 5211 5245 6211 6245 7211 7245 7245h 7711 7745.
 
U

uni445

Guest
Nedavno sam kupio Zetor 5211, jel mi moze netko rec nesto vise o tom traktoru... Dosad sam samo orat isao s njim i vukao je plugove (dvobrazne) za sobom kao da ih nema.
 
S

slavonac 4

Guest
koliko coli je taj plug i kakva je zemlja koju si orao.
pošto on nije toliko baš jak da nebi osjetio plug dvije glave
 
U

uni445

Guest
Plugovi su od 10 cola. Bilo je uglavnom blato kad sam isao orat,spustio sam ih malo vise u zemlju, malo za probat da vidim kako vuce, i ja ti kazem da ih je vukao skoro kao da ih nema. Ali plugovi su jedno veliko shit. Zao mi je sto sam ih kupio.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Moj komšija ima 5211 i meni je traktor super, lijepo izgleda, brz...

Daj koju sliku od svojeg 5211!
 
U

uni445

Guest
Da i moj je brz. Bio sam odusevljen brzinom kad sam ga vozio kuci. Stavit cu koju sliku samo da ga odem slikat.
Jel mozete vi staviti neke svoje slike od 5211???
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
vama je zetor 5211 brz,moj 6211 ima vece i sire gume a brzi je od 5211 i 6211 ide max 33 km/h,nakon sto sam skinio blokadu
 
D

Dani

Guest
Ruddy kaže:
vama je zetor 5211 brz,moj 6211 ima vece i sire gume a brzi je od 5211 i 6211 ide max 33 km/h,nakon sto sam skinio blokadu

Misliš na blokadu na samoj polugici gasa? To znači da se zaletava u crveno? Ako da, nije ti to baš zdravo. :shock:
 
J

jokapz

Guest
Kaku blokadu možeš ga jedino otvorit na pumpi al za blokadu nisam čuo!! jedino ak ti na svom Zetoru imaš vario mjenjač??? :lol: :lol:
 
M

Maslinar

Guest
doabr dan,
i kako ti ide taj zetor? napisao si da ces staviti neke slike, ali jos nisi?
Gdje si ga kupio i kako im je cijena.
Ja isto razmisljam i takvom traktoru jer su se pokazali najboljima, pogotovo ova serija 5011 i 5211.
sve ostalo je ili preveliko ili losije.
Mislim da je jedino nezgodno to sto on ima sjedalo prilicno visoko pa si ko na ''krovu''.
A cujem i da jako malo trose.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Taj zeko je po meni hm, 3 klipa, recimo osobno više napravim s 539 posla nego s njim. 539 može vuć brže tanjurače od njega, njemu je 24 diska puno, a 20 jedva vuče trećom a drugom spor, 539 ga u tanjuranju prvom brzinom obilazi, za oranje ok, teži je od mališe pa ide lakše.
Inače ok traktor, kabina luksuz naspram imt-ove, i tako.. E i cijena im je ajme.. Ali zeko je zeko..
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a preeelagan prednji kraj?katastrofa.. :roll: propinje se sam od sebe,a kamolli pod težim priključkom..
 
U

uni445

Guest
kupio sam ga u jastrebarskom. dao sam 5600 eura. Ali ja sam zadovoljan.
Pokusao sam stavit slike gore, ali neznam zasto nece. Ja nisam neki kompjuter wizard pa ne znam mnogo o kompjuterima.
5211 uopce nije lagan. moj ima 2900kg. stavim gore malcer od 700 kg i uopce ga ne dize...
 
U

uni445

Guest
imao sam prije 539 i prodao sam ga i dan danas zahvaljujem Bogu na danu kad san ga prodao.
Ma to je trosilo goriva, malcer od 400 kg ga je dizao u zrak...UUUZZZZAAAASSSSSSS!!!!!!!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
E, a sad ćeš vidjet kako će se zetor grijat čim malo takneš gas, sad nećeš više gledat jel dimi pa da šaltaš u nižu, nego jel temperatura u crvenom
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Zetor je super zahvalan traktor!
Uz Lindnera imam i starog 4911! Problem sa laganim prednjim krajem sam rješio sa 50-100 kg utega kad nosim malčer ili tanjurače! Mislim da je 539 za lakše stvari super. ali nešto više ...!
Što se tiče zagrijavanja samo treba paziti da li ti je hladnjak čist! Inače nema problema!
 

Najnoviji postovi

Na vrh