• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5911

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
provjeri dali ti je blokada tockova iskljucena a najvjerovatnije da je pumpa u pitanju
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
provjeri dali ti je blokada tockova iskljucena a najvjerovatnije da je pumpa u pitanju

blokada je iskljucena,al kad mi je potrebna ukljucim je,a pumpa,ako mislis na hidraulicnu,nebi trebala,radi dobro,kipa zmajevku prikolicu 10000kg,i bez ikaki problema dize pug prevrtac 2 brazde od 680kg
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
blokada je iskljucena,al kad mi je potrebna ukljucim je,a pumpa,ako mislis na hidraulicnu,nebi trebala,radi dobro,kipa zmajevku prikolicu 10000kg,i bez ikaki problema dize pug prevrtac 2 brazde od 680kg

prijatelju jesi provijerava filter na pumpi hidraulike da nema mali protok pa stvara zvukove , koje je godište zetor ???
a što se tiče maglenki imaš žarulje od 55w h3 al obavezno stavi relej i žicu dovoda 4mm2
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
prijatelju jesi provijerava filter na pumpi hidraulike da nema mali protok pa stvara zvukove , koje je godište zetor ???
a što se tiče maglenki imaš žarulje od 55w h3 al obavezno stavi relej i žicu dovoda 4mm2

1980 je godiste,al je u extra stanju postavit cu koju sliku da ga vidite
sto se tice maglenki to sa rijesio,stavio relej,a sijalice su ostale iste 100w
a sto se tie pumpe to nisam provjeravo,neznam ni gdje se nalazi taj filter
de mi objasni pa cu provjeri i to
hvala
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
daj molim te poslikaj unutrasnjost oko komandi hidraulike i ispod sjedala nemogu sad da se sjetim kako je to na toj linija stavi slike rjesit ce mo to!
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
daj molim te poslikaj unutrasnjost oko komandi hidraulike i ispod sjedala nemogu sad da se sjetim kako je to na toj linija stavi slike rjesit ce mo to!

slikat cu ja to tebi,al ja nevjerujem da je to,posto necuje mi se pumpa znam kad dizem nesto tesko cuje se malo pumpa zuji,al ovo je nemoguce da je pumpa,cuje mi se ko da je tocak odvrnjen,al nije
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
neznam vise sta da kazem jedino ako taj tvoj traktor ima kabinu a vjerovatno ima pogledaj nosace kabine na svakom mora bit guma mozda su se potrgale pa ti se to cuje!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
daj molim te poslikaj unutrasnjost oko komandi hidraulike i ispod sjedala nemogu sad da se sjetim kako je to na toj linija stavi slike rjesit ce mo to!
Evo slike pa se prisjeti, mada je na svim tim starijim linijama (a i na novijima) na istom mjestu.
Inače morete vi njega provjetravati i povečavati mu protok do preksutra pošto njemu handra nekaj u kotaču i kad odvoji oba kvačila :rolleyess:


image host
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
vidim da je filter otvaran neznam jedino ti preostaje raskopat prjenos ako si siguran da zvuk dolazi s njega
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
neznam vise sta da kazem jedino ako taj tvoj traktor ima kabinu a vjerovatno ima pogledaj nosace kabine na svakom mora bit guma mozda su se potrgale pa ti se to cuje!

ima kabinu,i ja mislim da je to,al provjeravo sam onaj glavni saraf,sto ide ispod,i on mi je bio malo otpustit,i cini mi se da se malo manje cuje,al nisam imo vremena da pregledam sve sarafe i na blatobranima i na podu,to cu mozda danas ,ako nadjem vremena
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Evo slike pa se prisjeti, mada je na svim tim starijim linijama (a i na novijima) na istom mjestu.
Inače morete vi njega provjetravati i povečavati mu protok do preksutra pošto njemu handra nekaj u kotaču i kad odvoji oba kvačila :rolleyess:


image host

hvala na slici,a jel se taj filter nalazi na cepu,ja sam to otvaro kad sam sipo ulje u hidrauliku,i na cepu ijam magnet ui neko sito,al moguce je da je kabina malo odvrnita,pa ona proizvodi te zvukove,al cu probat pozavrcat sarafe,ako su odvrniti
hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
To sito i je filter.
Još je jedan na pumpi, ali do njega se izvana nemože.

Ajd ti posteži te šarafe pa vidi onda kako je.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
To sito i je filter.
Još je jedan na pumpi, ali do njega se izvana nemože.

Ajd ti posteži te šarafe pa vidi onda kako je.

ljetos kad sam radio silazu dosipo sam ulja u hidrauliku i opro u nafti dobro taj filter
a kod postezem sarafe javicu jel se sta promijenilo
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
jos jedan problem
prije dva dana sam tarupiro neku dracovinu,i poceo mi je na odusak pusiti bijel dim,kad stavim prst i malo ga drzim i kad sklonim kaplje voda.i kanas kad sam oro isto je pusio
sta je sad to
postavit cu i video tarupiranja jest da je los skroz al moze se nesto vidit sta radi
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh