• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5911

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
pozdrav ljudi
ja sam novi na forumu i nisam bas najbolje upucen ali sam skonto kako da pitam
imam zetora 5911 i prezadovoljan sam snjim
samo sto mi se nesto cuje u desnom zadnjem tocku,reko bih da je lezaj al sto je najgore cujemi se i kad traktor stoji u mjestu
a to mi se cuje od kad sam skido trube da bi radio kocnice
pomagajte
hvala unaprijed
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Kad traktor stoji, znači kotači se ne okreču :scratch
U kotaču nije sigurno, poslušaj ti to malo bolje odakle izviru ti zvukovi
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Kad traktor stoji, znači kotači se ne okreču :scratch
U kotaču nije sigurno, poslušaj ti to malo bolje odakle izviru ti zvukovi

jeste tockovi se neokrecu,ali mi se prvo pojavilo kad se okrecu,pa je sad pocelo i kad se neokrecu,nemam pojma staje zato sam i pito pametnije od mene
ja sam mislio da je lezaj otiso al sad kad je poceslo cesat i u mjestu to me je zbunilo skroz
i kad idem na odredjenom gasu cisto mi se citava kabina trese
zvukovi izviru iz tocka ilii trube nama sta drugo bit
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Nemogu dolaziti iz trube u stanju mirovanja nikak jer onda sve unutra miruje, a ustvari u čitavom zadnjem kraju.
Kaj se događa kad traktor stoji a ti odvojiš prvi i drugi stepan kvačila?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Nemogu dolaziti iz trube u stanju mirovanja nikak jer onda sve unutra miruje, a ustvari u čitavom zadnjem kraju.
Kaj se događa kad traktor stoji a ti odvojiš prvi i drugi stepan kvačila?

eo sacu vidit pa cu napisat
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
eo sacu vidit pa cu napisat

eo sad sam gledo,isto je i na prvom i na drugom stepenu kvacla
neznam sta da radim,vidicu mozda ce se jos ko javid da je imo slican slucaj
al i tebi hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Kaj je isto?
Čuje se i kad odvoje obadva kvačila?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Nismo te najbolje razumjeli, jeli se cuje i dok je stisnut kuplung ili samo kad se pusti kavcilo. kako muhanicar kaze u moirovanju ako je kuplung pusten radi samo dio mjenjaca, vratila, neznam za hidraulicnu pumpu, a kda stisnes kuplung zadnja polovica je potpuno iskljucena, mozda ti drugi stupanj kuplunga nije dobro posetlan pa ne odvaja.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Nismo te najbolje razumjeli, jeli se cuje i dok je stisnut kuplung ili samo kad se pusti kavcilo. kako muhanicar kaze u moirovanju ako je kuplung pusten radi samo dio mjenjaca, vratila, neznam za hidraulicnu pumpu, a kda stisnes kuplung zadnja polovica je potpuno iskljucena, mozda ti drugi stupanj kuplunga nije dobro posetlan pa ne odvaja.

cuje mi se nesto cese u zadnjem desnom tocku,isto ko da mi tocak cese od blatobran taki neki zvuk ima
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Nismo te najbolje razumjeli, jeli se cuje i dok je stisnut kuplung ili samo kad se pusti kavcilo. kako muhanicar kaze u moirovanju ako je kuplung pusten radi samo dio mjenjaca, vratila, neznam za hidraulicnu pumpu, a kda stisnes kuplung zadnja polovica je potpuno iskljucena, mozda ti drugi stupanj kuplunga nije dobro posetlan pa ne odvaja.

cese mi nesto u zadnjem desnom tocku,imam osjecaj ko da mi tocak cese od blatobran ali to je nemoguce
na odredjenom gasu kad vozim trese mi se citava kabina
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
meni se jednom desilo da nisam zasarafio sarafe na kotacima pa se to culo ali ako miruje i zuji to je vec malo tezi problem!
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
zetor5911

pozdrav
de mi recite stavio sam farove na zetora 5911 gore na kabinu ustvari to su maglenke,i kad ih upalim zizi mi lampica od kontrole alternatora,i kad malo duze radi smrdi mi kablo,bil mi tu pomogo relej maglenki da ugradim,posto su mi i sijalice h3 100w
hvala
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Obavezno stavljaj relej. Kablovi su ti tanki pa nemogu podnijeti opterćenje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh