• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6011

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
MA IMAM NOVI AKUMULATOR OD100Ah PRIJE SAMOGA PALENJA NESTA ZARONDA CINIMI SE DA NIJE ALNASER
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ne postaljaj isto pitanje na više mjesta i ne piši velikim slovima.

kaj neče palit pa -20 kaj je sad tu čudno,nafta se smrzla,loš motor,anlaser nije kak treba,ispusti antifriz i nali vruču vodu da prođe kroz sistem,kad upali zagrije se,vodu van i nazad antifriz unutra,ako baš moraš sad po ovom vremenu palit.
eto neki od primjera.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A to je neki grijač na vanjsku struju, mislim na 220 ??? Gde se to ugradi, u rezervar???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
A to je neki grijač na vanjsku struju, mislim na 220 ??? Gde se to ugradi, u rezervar???
U rezervaru se valjda (bar tu kod nas) nikome nije nikad nafta smrzla. Normalno ako je ima donekle i ako je nafta.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
to sada prvi puta vidim,sta je to?

Grijač na struju 220v,stavlja se na blok motora s ljeve strane,i prije paljenja u zimi se ušteka u struju nekih 30min,i onda grije motor..

Jako dobra stvar za zimske dane..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Možda nema, možda je mrak, možda je mastan ............. Večina ima :scratch
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Možda nema, možda je mrak, možda je mastan ............. Večina ima :scratch

vidit opet sutra i slikat cu,mrak jest al sam imo neku batericu,mastan nije
a gdje se ima kupit taj grijac i kolko je evrica
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Dole kod vas nemam pojma, a ovde bi Hubzin ili Kirš trebali imati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kaj da ja zovem i pitam :scratch
Kad buš tam pozdravi mi familiju
 

Najnoviji postovi

Na vrh