• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340 (vanjski cilindar kvačila)

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma javit će se kolega Muhaničar pa će dijagnostirat problem, ako već moram mijenjati one kod papučice onda ću skinuti onaj lim oko volana jer imam i nekog posla oko struje pa mi je tako zgodnije nego izvlačiti kočnicu, crijevo mislim da nije.
I dal se ti cilindri mjenjaju ili repariraju.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ma javit će se kolega Muhaničar pa će dijagnostirat problem, ako već moram mijenjati one kod papučice onda ću skinuti onaj lim oko volana jer imam i nekog posla oko struje pa mi je tako zgodnije nego izvlačiti kočnicu, crijevo mislim da nije.
I dal se ti cilindri mjenjaju ili repariraju.

Imas set za reparaciju gumice i novi se mogu kupiti.
Ak iznutra nisu pohabani mozes reparirat.
Ja sam oba repariral i jos mi rade dobro vec 4god.
Ak ti puno gubi u posudici negdje bi moral vidjet da curi ili ispod papuca kocnice ili na rupici kod getribe ak je vanjski cilindar.
E kak znas da ti cjelo vrijeme koci jedan jel se grije koja strana ili smrdi nakon duze voznje?

imag
Ovaj cjeli sklop ide van kad skines 4 sarafa m8 i na njemu su cilindri koje skidas svakog za sebe al al prvo probaj lajtung skinut ak ide jer kad skines cilindar tesko bus drzal sve i otsarafil lajtung.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
lim ispod prednje šajbe s vanjske strane, inače, kad šta i radiš unutra po struji, to ti je najlakši način, a ono u kabini ispod volana raskapati, to nemoj ni pokušavati, jel moraš razvaliti doslovno sve, od orbitrola, crijeva, satova, itd.. to ni dragi bog nevrati nazad sve.. Cilindar se ne isplati reparirati, u najgorem slučaju dođe 140 kn novi
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
lim ispod prednje šajbe s vanjske strane, inače, kad šta i radiš unutra po struji, to ti je najlakši način, a ono u kabini ispod volana raskapati, to nemoj ni pokušavati, jel moraš razvaliti doslovno sve, od orbitrola, crijeva, satova, itd.. to ni dragi bog nevrati nazad sve.. Cilindar se ne isplati reparirati, u najgorem slučaju dođe 140 kn novi

Ovisi ciji je indija je oko 120kn i nevalja nis.
Ak su njegovi donekle kupi set gumica i zamjeni ih sam.
Da bi ih promjenil netreba nikakve limove skidat.
Ak bu radil nekaj oko volana onda da.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ovisi ciji je indija je oko 120kn i nevalja nis.
Ak su njegovi donekle kupi set gumica i zamjeni ih sam.
Da bi ih promjenil netreba nikakve limove skidat.
Ak bu radil nekaj oko volana onda da.

6340 bi trebao imati prednje kočnice bitno mijenja problem ako ne vidiš gdje pušta ulje onda pušta u prednjim kotačima .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
imam probleme iste kao i ostali u ovoj temi, danas sam vozio traktor cestom i uvijek malo trese, imam osjećaj da mi malo blokira desni kotač, u zadnje vrijeme je naveliko počeo gubiti ulje iz posude, i desna papučica ide do dna, lijeva je normalna.
Problem je valjda cilindar, sigurno onaj kod papučice, kako to zamjeniti.
Hmmmm, čudo.
Blokira desni, a desna pedala ide do dna :icon_scratch:

U svakom slučaju, prvo treba ustanoviti koji cilindar pušta.
Ako sumnjaš na one pod pedalama provjeri prstom na štangicama dali je masno (cilindar je puno, puno lakše promjeniti kad se skine onaj veliki lim s vanjske strane nego vaditi pedale van)
Za cilindar u kotaču su ti rekli da pogledaš dali na reduktorima odozdo ima ulja, pa provjeri.
Dali imaš prednje kočnice?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na tom traktoru bi kocenje trebalo biti pomocu lamela. Kako si objasnio u tvom slucaju su vjerovatno se lamele raspale.Prvo poceo treskati(na trenutke blokirati).Zatim papucica je otisla na dno.Sve su to simptomi rasutih lamela .U svakom slucaju trebala bi jedna slika traktora od pozada da bi ti mogli pomoci kvalitetno.
POzada bi trebali biti vanjski cilindri na kojima vidis da li pustaju.
dsc05239a.jpg

Kad skines cilindre sa kucistem mozes da vidis kroz otvor stanje lamela.
p7210001.jpg

Inace ako su se raspale tad mozes sje... i diskove.
dsc06468x.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
prvo se je događalo da kad se jače zakoči da blokira desni kotač, onda je nedavno počeo gubiti ulje iz posude, a sad imam osjećaj da malo drži desna zakočena, jer sam jučer vozio traktor sa prikolicom niz nizbrdicu i kad pustim gas padaju obrtaji, što se i nije prije događalo.
Ne vjerujem da su se raspale lamele, jer traktor ima 1000sati, ako jesu onda sam u ku.cu, tu ima puno posla, prvo ću probat promjenit ovo kod kočnice pa ćemo vidjet što će se događat.
Ulje nisam nigdje primjetio da curi, a nisam puno ni zagledao, morat ću pogledat
traktor je 3340 i neka prednje kočnice
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni u 25god nikad nisu vanjski cilindri otisli nego u kabini kod papuca i repariral sam ih i sad radi super.
Meni se cini da je tebi negdje puko gumeni lajtung od desnog cilindra pa ti zato gubi ulje,jer da je cilindar propisal u kabini bi ti bilo masno oko papuca.
Prvo sve dobro pregledaj pa bus vidio kaj je.:icon_eyes::D:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
gledao sam i nigdje nisam našao da curi ulje, pod traktorom je sve suho ko barut, jedino je u onoj kutiji u kabinu kod papučice na dodir malo masno crijevo koje ide u desni cilindar, nije da se kupa u lju nego je na dodir masno, dok je lijevo suho, oko papučica i cilindra nije ništa masno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moj savjet ti je da zmenjas crjeva kaj idu od posude ka cilindrima za kocenje i drugo kaj ide ka cilindru za kuplung i od cilindara za kocenje na dalje i repariraj oba kociona znaci dva seta gumica i novo uka4 ulje probaj od ATE-A ILI FERODO....al nemoj inu jer je jako suho i agresivno za crijeva i gumice.
I kad to promjenis miran si dugo i znas da je taj gornji dio rjesen!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj savjet ti je da zmenjas crjeva kaj idu od posude ka cilindrima za kocenje i drugo kaj ide ka cilindru za kuplung i od cilindara za kocenje na dalje i repariraj oba kociona znaci dva seta gumica i novo uka4 ulje probaj od ATE-A ILI FERODO....al nemoj inu jer je jako suho i agresivno za crijeva i gumice.
I kad to promjenis miran si dugo i znas da je taj gornji dio rjesen!

Mislio sam da je6340 , da li imaš ferode ili diskove ako su diskovi kako radi ručna ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mislim da ti modeli imaj pakne i dobose a rucnu posebno na trake.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ručna radi super, nemam pojma što imam ferode ili diskove, koja je razlika

Ako imaš diskove koćioni celinderi su odtraga u plastičnoj kutiji ako imaš ferode onda ih ne vidiš i ručna ti je posebna pojasna neme veza sa nožnom .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega Muhaničar gdje ima ovakav dodatak za vuču klin i automatika ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kolega Muhaničar gdje ima ovakav dodatak za vuču klin i automatika ?
Nemam pojma, možda gore
To paše na postoječu vuču i nije problem za doma iskemijati, malo tokara zaposliti i bolje nego novo :icon_e_wink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nemam pojma, možda gore
To paše na postoječu vuču i nije problem za doma iskemijati, malo tokara zaposliti i bolje nego novo :icon_e_wink:

U praksi jako efikasno ni je baš jednostavno klin mora biti kvaliteta okidanje klina podesit itd nisam ja Muhaničar ja sam amater i malo lijen :mur:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj kad bi trebal stavit tanji klin radi takvog prikljucka???
 
Na vrh