• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340 (vanjski cilindar kvačila)

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj kad bi trebal stavit tanji klin radi takvog prikljucka???

Ne treba tanji nego kad digneš ručicu klin ostaje u gornjem položaju kad rudo uđe u vuču klin se spusti i tjeraj !!!!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja na svom nemam diskove nego ferode, jel to lošije ili bolje, pretpostavljam ovo prvo, što ako nije otišao cilindar u kabini nego ovaj drugi, jel to onda teže promjeniti nego na modelu sa diskovima.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
ja na svog nemam diskove nego ferode, jel to lošije ili bolje, pretpostavljam ovo prvo, što ako nije otišao cilindar u kabini nego ovaj drugi, jel to onda teže promjeniti nego na modelu sa diskovima.
Ti onda zapali sviječu jer (sad me budu razapeli) diskovi su totalni promašaj.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
aj bar nešto pozitivno,:icon_super::icon_super:, ručna nije povezana sa ovim kočnicama, onda ako ovo rikne ne trebam ih ni popravljat, kočit ću na ručnu, ko na utrkama, biti će driftanje:icon_cool::icon_cool:
koji je onda slučaj ako nisu cilindri u kabini
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ti onda zapali sviječu jer (sad me budu razapeli) diskovi su totalni promašaj.

Bolje je ne budu te raspeli jedino teže mijenjat cilinder ostalo sve prednost sigurnost cijena dugotrajnost nema štelanja radne kočnice ponekad jako teško i još da je stari tip glavnih celindera vječno !!!!!!!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Baci oko na ovaj ventil i na ova dva crijeva koja su spojena na njega.
Trebal bi biti s desne strane na getribi ili na rupicama na reduktorima.


upload pictures online
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
evo sad sam gledao s ventilom i crijevima je sve u redu, jedino se vidi da kao nešto curi kod ove 2 cijevčice što idu iz ventila, masno je gore u lijevom uglu na slici.
i ima dosta tekućine na nekim polugicama desno od ovoga što se vidi na slici, slika prikazuje između rezervara i gume a ovo je točno iza rezervara pa mi se nije toliko dalo zavlačiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh