• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Možda je koja vilica u mjenjaču malo savinuta pa vozi. Drugo ja mislim da nema kaj biti.
Jel se to događa i kad je mjenjač topli?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Pa kad je zagrijan na radnu temperaturu. Znači ne ujutro več za jedno pola sata kad se zagrije. Jel i onda vozi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Da je lamela otišla onda bi teže ulazil u svaku a naročito bi se to primjerilo kod izmjene napred nazad.
A i lamela kad ode onda klizi, kad se teže šalta obično je riječ o lošoj podešenosti.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Tako je bilo i na onom Ursusu kojeg sam kupio, pa je i palio i vukao...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Mislim da nije prolazio samo još onaj drugi od 1mm... Ovi ostali svi okej, a jedino taj u banani, a stegnut kao zmaj. Vjerojatno mi je to meho zadnji puta kad smo štelali nešto zajebo, jer od tog štelanja ima taj zvuk ventila koji me nervirao, a sad me izgleda jebe u zimskom paljenju jer kiše na usis i neće paliti kada je hladan. Danas vergla i baca dim, ali neće upaliti, upali na start sprej, al' čim prestanem sa startom krepa. Ne znam koji ga bes muči, samo se bojim da nije kompresija jer je starom pred 2 tjedna ostao bez vodice i fino ga je zakuhao dok nije skontao šta se dešava...

Bumo vidli sutra, jer sam sad bacio aku na punjač pa ćemo vidjeti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ušlajfani ventili i mali pali i radi kao singerica.

Prvo otišla vodena pumpa pa zamjenjena, nakon toga ulili antifriz, a on je onda osvježio stare rane hladnjaka koji je propišao i eto, zamalo havarija... Sad sam sve u kompletu promjenio, s crijevima i sada nema brige.
 
Na vrh