• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 6945

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
E moj Željko.
Tebe i tebi slične treba za jajca obesiti i švas aparat im za uha zavezati......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ljut sam ko lički medved.
Ništ me nemoj zvati jer bi mogel svašta čuti, rekel bi ti i ono kaj ti nikad nebi rekel ni u mislima.

Doneseš, i to po noči kad me uhvati prvi san da me slučajno ne probudiš, i ostaviš pred vratima. 5 reznih inoks šajbi, 3 brusne šajbe za metal, paket elektodi ez11 da bi to sve skupa sastaviti i 2 metra drva da zapalim pod njim pa da pripalim pod njim i da ga vatra opere kak bog zapoveda.

Sve ostalo bum ja kupil i ispostavil ti račun.


E da, ručnu si složil vrhunski. Sva sreča da si samo jednu slagal.
A onaj Čeh pokojni, Kaj ga ja zovem Čauseku, a ti Zetormatić. Znaš onaj kaj je sve palce plave imal od tučenja brojeva. E taj Čeh, rekel si nedavno da se u grobu okreče. Taj bogec da vidi kaj si ti od svojeg tolko hvaljenog Zetora napravil i izumil na njemu....Ma Ursus svaki je za ovo svemirski brod.

Ne dolazi mi na oči minimalno 5 dana, idem u šumu da se odmorim nakon ovih muka
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad se ohladiš , nisu to moji izumi tako je kupljen no nisi ti meni bilo ko a budem se refundiral več nekak . Po noči me strah !!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Nisi ni ti meni bilo ko, da jesi nebi se ja toga ni primal.
Ja sam samo bedak kaj ti velim gde je problem, a ti odma elektrodu guraš tam gde joj nije mjesto. Nemoj me ni pokušavati uvjeriti da je tak kupljen jer ja sam tu več bil, a onda toga čvarka tu nije bilo..... a i te fore više ne pušim.

Ovak, zemi pol kile čavlov za lamperiju, 20 deka onih za colericu i jedno par komada rožnjaka da popunim rupe na kojima sam ih zvadil.
Zatim zemi kantu paste za ruke prati, ali one s piljevinom jer veli meni moja baka da ja imam ginekološke ruke i da nemaju veze s mehanikom.
I kantu Faksa za šareni veš.

Refundiral si se več i preveč ali nemoj više, vozi dalje.
Ovo je strašno kak si ti uspel uništiti ovaj traktor, sad sam ga prvi put malo bolje opipal.... a ručna ti je i dalje neispravna, badava si lajtung spasil, ti si mislil to popraviti s jednim O-ringom i jednom zupčastom gumicom? Nije ti ovo Čehoslovačka :biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Takoooo, sad uzmeš još i bakrenih pločica 8, 10, 12, 14 i 16 mm. Od svakih po desetak komada da imam s čim podlagati predugačke šarafe. Ove kaj si ti nametal su otvrdnule.

E moj Željo, jedino kaj si dobro napravil je to kaj se nisi forsiral kad si ih stezal. Samo puhneš.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E moj Muhač ma bi ja tebi odgovoril ali onda bi me ZJ opomenul a Zaja baniral (makar mi svejedno ali šutim iz principa )
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Željac, ja kako vidim,, vrijeme je da ti odeš u povrtlare,,, jel ovdje si mnogo kritiziran,,,,, i ti itvoji traktori,,, :icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Željac, kaj sad, ima pomaka na bolje ili je isto ili nedaj bože gorje nego prije?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Normalno da je bolje čudan zvuk kaj se pojavil nakon par mijenjana brzina nestal . 4 puta bil u Carevdaru ( 180 km) ok je .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kvar na 6945 propustil čep na glavi , glave skinjene mijenjanje čepova sam utrapil Muhaču kad več ima prešu i nekakvu elektroniku za takav posel :(giggle):.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Molim da u naslov ove teme dodate -IGROKAZ-

Dao bi ja naslov i igrokazu, al me straj nasih forumskih oci hahahahaha
Evo problem ručne se samo još jednom pojavil i riješen (06.12.2018) do sad starac radi bez greške .
 

memica2

Novi član
Tu od
7 Srp 2020
Poruka
17
ovako imam problem sa zetorom 6945 znači prvo palenje baci mi toliko dima da to nije normalno mjenjo sam uloške dizni ac pumpa je nova akumlator nov alnaser sam mjenjo cetkice i sve odradio ali to prvo palenje toliki dim izbaci daje to nemoguce lp
 

Najnoviji postovi

Na vrh