• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7245

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Dao sam na popravak blok, rekao majstor da može popraviti. Kada dođe sa popravka najverovatnije ću ga prodati jer sam u međuvremenu nabavio blok.
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Popravljen stari blok kod Očića uz njega dajem klipove i cilindre.Mijenjam sponu na prednjim kotačima pa me zanima dal se podešava tako da kada zakrenem kotače i dođu do graničnika jednako lijeva i desna strana.
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Može neko staviti sliku kako se spaja pokazivać temperature, pošto ga nije bilo a sada sam kupio novi pa ne znam gdje koja žica ide.
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Imam problem sa hidraulikom volana, jako teško se okreće u obe strane a promjenjene su sve spone i kučite volana.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
na redu je pumpa ,
kako ja ne volim davati dijagnozu bez dokaza spoji sistem na neki valjski agregat ili na hidrauliku traktora ..naravno ako s s tim spretan i znaš kaj radiš
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to ovisi o tome koliko je dovoljno tlaka za volan , ako možeš izmjeri pritsak sada dok je u ovakvom stanju .
pazi , ako je tlak nizak propuštanje može biti i u nekom drugom elementu sustava .

Za potpuni test pumpe treba je odvojiti , priključiti manometar i sigurnosni ventil ...
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
što zanaći nizak tlak, kod mene hidro pumpe rade do 300 bara pritiska pa me zbog toga zanima koliki pritisak mora biti
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja ne znam konkretno za zetora , ali mislim da imaš do 100 bara volan bi radio normalno ,
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
može slika pumpe u rastavljenom stanju ako tko ima, jer postoji za kupiti djelovi za popravak .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako je zupčasta pumpa u pitanju kupuje se druga
da li si uspio kaj testirati?
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Pumpa daje 100 bara provjerio sada, spojio sam manometar na cijev koja ide iz pumpe na cilindar i pokazuje 100 bara čim upalim motor
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako daje 100bara cim upalis traktor onda nesto nije u redu sa cilindrom..Tacnije ventilom na cilindru.
 

Najnoviji postovi

Na vrh