• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7711

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Nema ručice pukao je osigurac pa je spala pa ga moram stavit samo



Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Desava mi se sljedeće na zetoru 7711 kad podignem rucku kvacila kardana nista se ne desava a kad je rucka podignita i stisnem obicno kvacilo kardan stane. I dok je rucka kvacila podignuta ne mogu voziti. Dali je to normalno ili je ipak nesto pokvareno

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
To kao da je naopak spojeno nekak. Nisam nikad raskapal to ali budu se več javili majstori. Da nisi u skorije vrijeme radil nešto oko lamele, korpe ? Jedino da nisu capice lamele krivo poštelane. Nebi me ništa začudilo. Kod mog šurjaka na ursusu je majstor poštelal da prvo odvoji kardan pa onda vuču.
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Da bi se rjesilo mora traktor na pola ili

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Za kaj bi vadil kutiju i akumulator, jedino ako mu je dosadno i ima vremena?
Dovoljno je onaj poklopac u kabini skinuti kaj ga drže dva šarafiča M5 na ključ ili šerafciger.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nemaju sve kabine taj poklopac a i puno bolje se vide capice a pogotovo za onog tko radi prvi puta . (Nisu svi ginekolozi :icon_fU:).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ja se baš i nisam sustetal s kabinama bez tog poklopca, jedino ako je neko elektrodu prošetal tuda.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
7711 pojavil se 1984 godine prvi primjerci su bili bez poklopca bez servo volana sa gumama 16,9 x 28 . Drugi primjerci dobili su veće gume hidrovolan prednje amortizere i kardan 1000 o/min sa štucnom Muhač pa nemožeš ti sve vidjeti i znati .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kad bi ja svoju glavu umaral takvim detaljima prolupal bi odmah ujutro. Zato tebe imam :icon_rofl:

Ako nema rupe, ima brusilica i elektroda.....
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Kako ih stelujem imal neka mjera ili

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Sto moze biti da kad stiskam obe kocnice zajedno budu jako tvrde a lijevi tocak blokira i ostavlja trag, kad stisnem posebno lijevu i posebno desnu opet samo lijevi tocak blokira i ostavlja trag

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mislim da ti je otišel razdeljnik sile kočenja.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad stisneš lijevu pa desnu ili obratno jer imaš vagu tj da kad stisneš drugu vrača prvu pedalu oko ne onda je zaštekal rasporednik (nije u sredini klipič).
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Kocnice sam rjesio bilo je samo do razdjelnika sile kocenja, ali sad je hidraulika problem. Promjenio sam gumice na klipu i pumpu hidraulike i sad i dalje teze prikljucke uopce ne mogu dici, do cega bi to moglo biti??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Jel si ispital sigurnosne ventile, prebrtvil razvodnik?
 

nani

Član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
70
Ako sta pomaze na izlazu kipe je pokazao 60 bara pritisak a od toga nista nije rađeno
 
Na vrh